Jupiler PRO League 

Richting Brugge om Club te zien spelen of toch liever naar rivaal Anderlecht in Brussel? Misschien wel het bourgondische Gent combineren met een bezoek aan de plaatselijke KAA of toch de keuze maken voor cultclub Antwerp FC in een van de mooiste Belgische steden: Antwerpen! Maak je wensen kenbaar en wij bezorgen je die VanBastische ervaring!

Clubs actief in de Jupiler PRO League in het seizoen 2020-2021

Wedstrijden in de Jupiler PRO League worden pas een aantal weken van te voren definitief vastgesteld; raadpleeg het speelrondenoverzicht hier beneden of de site van Soccerway  om het actuele wedstrijdschema per speelronde of per datum te zien en boek daarna je voetbalstedentrip via de subpagina van de desbetreffende club! Weet je al welke wedstrijd je wilt bezoeken (tip: vertrek op vrijdagochtend of -middag naar je bestemming en kom pas op maandag terug)? Vraag dan meteen een offerte aan:

Programma

Jupiler PRO League

seizoen 2020-2021

Speelronde 1

vrijdag 7 augustus 2020
zaterdag 8 augustus 2020
zondag 9 augustus 2020
maandag 10 augustus 2020

Club Brugge – Charleroi
Antwerp FC – Royal Excel Moeskroen
Standard Luik – Cercle Brugge
Sint Truiden – KAA Gent
Zulte Waregem – RC Genk
KV Mechelen – Anderlecht
KV Kortrijk – Waasland-Beveren
OH Leuven – KAS Eupen
KV Oostende – Beerschot-Wilrijk

Speelronde 2

vrijdag 14 augustus 2020
zaterdag 15 augustus 2020
zondag 16 augustus 2020
maandag 17 augustus 2020

Royal Excel Moeskroen – KV Mechelen
RC Genk – OH Leuven
KAA Gent – KV Kortrijk
Charleroi – KV Oostende
Cercle Brugge – Antwerp FC
Beerschot-Wilrijk – Zulte Waregem
KAS Eupen – Club Brugge
Anderlecht – Sint Truiden
Waasland-Beveren – Standard Luik

Speelronde 3

vrijdag 21 augustus 2020
zaterdag 22 augustus 2020
zondag 23 augustus 2020
maandag 24 augustus 2020

Club Brugge – Beerschot-Wilrijk
Anderlecht – Royal Excel Moeskroen
Standard Luik – RC Genk
Antwerp FC – KAA Gent
Zulte Waregem – Waasland-Beveren
KV Mechelen – Cercle Brugge
KV Kortrijk – KAS Eupen
Sint Truiden – KV Oostende
OH Leuven – Charleroi

Speelronde 4

vrijdag 28 augustus 2020
zaterdag 29 augustus 2020
zondag 30 augustus 2020
maandag 31 augustus 2020

KAA Gent – KV Mechelen
RC Genk – Club Brugge
Royal Excel Moeskroen – Zulte Waregem
KAS Eupen – Sint Truiden
KV Oostende – Anderlecht
Cercle Brugge – KV Kortrijk
Charleroi – Antwerp FC
Beerschot-Wilrijk – Standard Luik
Waasland-Beveren – OH Leuven

Speelronde 5

vrijdag 11 september 2020
zaterdag 12 september 2020
zondag 13 september 2020
maandag 14 september 2020

Club Brugge – Waasland-Beveren
Anderlecht – Cercle Brugge
KAS Eupen – KAA Gent
Zulte Waregem – Charleroi
KV Mechelen – KV Oostende
KV Kortrijk – Royal Excel Moeskroen
Beerschot-Wilrijk – RC Genk
Sint Truiden – Antwerp FC
OH Leuven – Standard Luik

Speelronde 6

vrijdag 18 september 2020
zaterdag 19 september 2020
zondag 20 september 2020
maandag 21 september 2020

Standard Luik – KV Kortrijk
RC Genk – KV Mechelen
Antwerp FC – KAS Eupen
Royal Excel Moeskroen – KAA Gent
KV Oostende – OH Leuven
Zulte Waregem – Club Brugge
Cercle Brugge – Sint Truiden
Charleroi – Anderlecht
Waasland-Beveren – Beerschot-Wilrijk

Speelronde 7

vrijdag 25 september 2020
zaterdag 26 september 2020
zondag 27 september 2020
maandag 28 september 2020

Club Brugge – Cercle Brugge
Anderlecht – KAS Eupen
Standard Luik – Zulte Waregem
KAA Gent – OH Leuven
RC Genk – KV Oostende
Royal Excel Moeskroen – Charleroi
KV Mechelen – Sint Truiden
KV Kortrijk – Antwerp FC
Beerschot-Wilrijk – Waasland-Beveren

Speelronde 8

vrijdag 2 oktober 2020
zaterdag 3 oktober 2020
zondag 4 oktober 2020
maandag 5 oktober 2020

Club Brugge – Anderlecht
KAA Gent – Beerschot-Wilrijk
Antwerp FC – KV Mechelen
KAS Eupen – Cercle Brugge
KV Oostende – Royal Excel Moeskroen
Charleroi – Standard Luik
Sint Truiden – KV Kortrijk
Waasland-Beveren – RC Genk
OH Leuven – Zulte Waregem

Speelronde 9

vrijdag 16 oktober 2020
zaterdag 17 oktober 2020
zondag 18 oktober 2020
maandag 19 oktober 2020

Anderlecht – OH Leuven
Standard Luik – Club Brugge
RC Genk – Charleroi
Royal Excel Moeskroen – KAS Eupen
Zulte Waregem – Antwerp FC
Cercle Brugge – KAA Gent
KV Mechelen – KV Kortrijk
Beerschot-Wilrijk – Sint Truiden
Waasland-Beveren – KV Oostende

Speelronde 10

vrijdag 23 oktober 2020
zaterdag 24 oktober 2020
zondag 25 oktober 2020
maandag 26 oktober 2020

KAA Gent – RC Genk
Antwerp FC – Beerschot-Wilrijk
KAS Eupen – KV Mechelen
KV Oostende – Zulte Waregem
Cercle Brugge – Royal Excel Moeskroen
Charleroi – Waasland-Beveren
KV Kortrijk – Anderlecht
Sint Truiden – Standard Luik
OH Leuven – Club Brugge

Speelronde 11

vrijdag 30 oktober 2020
zaterdag 31 oktober 2020
zondag 1 november 2020
maandag 2 november 2020

Club Brugge – KV Mechelen
Anderlecht – Antwerp FC
Standard Luik – KV Oostende
RC Genk – KAS Eupen
Royal Excel Moeskroen – Sint Truiden
Zulte Waregem – KV Kortrijk
Charleroi – Cercle Brugge
Beerschot-Wilrijk – OH Leuven
Waasland-Beveren – KAA Gent

Speelronde 12

vrijdag 6 november 2020
zaterdag 7 november 2020
zondag 8 november 2020
maandag 9 november 2020

KAA Gent – Anderlecht
Antwerp FC – Standard Luik
KAS Eupen – Waasland-Beveren
KV Oostende – Club Brugge
Cercle Brugge – Zulte Waregem
KV Mechelen – Charleroi
KV Kortrijk – Beerschot-Wilrijk
Sint Truiden – RC Genk
OH Leuven – Royal Excel Moeskroen

Speelronde 13

vrijdag 20 november 2020
zaterdag 21 november 2020
zondag 22 november 2020
maandag 23 november 2020

Club Brugge – KV Kortrijk
Standard Luik – KAS Eupen
RC Genk – Royal Excel Moeskroen
KV Oostende – Antwerp FC
Zulte Waregem – KV Mechelen
Charleroi – KAA Gent
Beerschot-Wilrijk – Anderlecht
OH Leuven – Sint Truiden
Waasland-Beveren – Cercle Brugge

Speelronde 14

vrijdag 27 november 2020
zaterdag 28 november 2020
zondag 29 november 2020
maandag 30 november 2020

Anderlecht – Standard Luik
KAA Gent – Zulte Waregem
Antwerp FC – OH Leuven
Royal Excel Moeskroen – Club Brugge
KAS Eupen – Charleroi
Cercle Brugge – RC Genk
KV Mechelen – Beerschot-Wilrijk
KV Kortrijk – KV Oostende
Sint Truiden – Waasland-Beveren

Speelronde 15

vrijdag 4 december 2020
zaterdag 5 december 2020
zondag 6 december 2020
maandag 7 december 2020

Club Brugge – Sint Truiden
Standard Luik – KV Mechelen
RC Genk – Antwerp FC
KV Oostende – KAA Gent
Zulte Waregem – Anderlecht
Charleroi – KV Kortrijk
Beerschot-Wilrijk – KAS Eupen
OH Leuven – Cercle Brugge
Waasland-Beveren – Royal Excel Moeskroen

Speelronde 16

vrijdag 11 december 2020
zaterdag 12 december 2020
zondag 13 december 2020
maandag 14 december 2020

Anderlecht – RC Genk
KAA Gent – Standard Luik
Antwerp FC – Club Brugge
Royal Excel Moeskroen – Beerschot-Wilrijk
KAS Eupen – Zulte Waregem
Cercle Brugge – KV Oostende
KV Mechelen – Waasland-Beveren
KV Kortrijk – OH Leuven
Sint Truiden – Charleroi

Speelronde 17

vrijdag 18 december 2020
zaterdag 19 december 2020
zondag 20 december 2020
maandag 21 december 2020

Club Brugge – KAA Gent
Standard Luik – Royal Excel Moeskroen
RC Genk – KV Kortrijk
KV Oostende – KAS Eupen
Zulte Waregem – Sint Truiden
Charleroi – Anderlecht
Beerschot-Wilrijk – Cercle Brugge
OH Leuven – KV Mechelen
Waasland-Beveren – Antwerp FC

Speelronde 18

dinsdag 22 december 2020
woensdag 23 december 2020
donderdag 24 december 2020

Anderlecht – KV Oostende
KAA Gent – Waasland-Beveren
Antwerp FC – Zulte Waregem
Royal Excel Moeskroen – OH Leuven
KAS Eupen – RC Genk
Cercle Brugge – Charleroi
KV Mechelen – Club Brugge
KV Kortrijk – Standard Luik
Sint Truiden – Beerschot-Wilrijk

Speelronde 19

vrijdag 25 december 2020
zaterdag 26 december 2020
zondag 27 december 2020
maandag 28 december 2020

Club Brugge – KAS Eupen
Anderlecht – Beerschot-Wilrijk
Standard Luik – Sint Truiden
RC Genk – Waasland-Beveren
Antwerp FC – Charleroi
Zulte Waregem – Cercle Brugge
KV Mechelen – Royal Excel Moeskroen
KV Kortrijk – KAA Gent
OH Leuven – KV Oostende

Speelronde 20

vrijdag 15 januari 2021
zaterdag 16 januari 2021
zondag 17 januari 2021
maandag 18 januari 2021

KAA Gent – Antwerp FC

Royal Excel Moeskroen – RC Genk
KAS Eupen – Anderlecht
KV Oostende – KV Kortrijk
Cercle Brugge – Standard Luik
Charleroi – KV Mechelen
Beerschot-Wilrijk – Club Brugge
Sint Truiden – OH Leuven
Waasland-Beveren – Zulte Waregem

Speelronde 21

vrijdag 22 januari 2021
zaterdag 23 januari 2021
zondag 24 januari 2021
maandag 25 januari 2021

Club Brugge – RC Genk
Anderlecht – Waasland-Beveren
Standard Luik – Charleroi
Antwerp FC – KV Oostende
Zulte Waregem – Beerschot-Wilrijk
KV Mechelen – KAS Eupen
KV Kortrijk – Cercle Brugge
Sint Truiden – Royal Excel Moeskroen
OH Leuven – KAA Gent

Speelronde 22

dinsdag 26 januari 2021
woensdag 27 januari 2021
donderdag 28 januari 2021

KAA Gent – Sint Truiden
RC Genk – Zulte Waregem
Royal Excel Moeskroen – Anderlecht
KAS Eupen – Antwerp FC
KV Oostende – Standard Luik
Cercle Brugge – Club Brugge
Charleroi – OH Leuven
Beerschot-Wilrijk – KV Kortrijk
Waasland-Beveren – KV Mechelen

Speelronde 23

vrijdag 29 januari 2021
zaterdag 30 januari 2021
zondag 31 januari 2021
maandag 1 februari 2021

Club Brugge – Standard Luik
Anderlecht – KAA Gent
Antwerp FC – Waasland-Beveren
KAS Eupen – Royal Excel Moeskroen
Zulte Waregem – KV Oostende
KV Mechelen – RC Genk
KV Kortrijk – Charleroi
Sint Truiden – Cercle Brugge
OH Leuven – Beerschot-Wilrijk

Speelronde 24

vrijdag 5 februari 2021
zaterdag 6 februari 2021
zondag 7 februari 2021
maandag 8 februari 2021

Standard Luik – OH Leuven
KAA Gent – KAS Eupen
RC Genk – Anderlecht
Royal Excel Moeskroen – KV Kortrijk
KV Oostende – Sint Truiden
Cercle Brugge – KV Mechelen
Charleroi – Zulte Waregem
Beerschot-Wilrijk – Antwerp FC
Waasland-Beveren – Club Brugge

Speelronde 25

dinsdag 9 februari 2021
woensdag 10 februari 2021
donderdag 11 februari 2021

Club Brugge – KV Oostende
Anderlecht – Charleroi
RC Genk – KAA Gent
Antwerp FC – Cercle Brugge
Royal Excel Moeskroen – Waasland-Beveren
KAS Eupen – Beerschot-Wilrijk
Zulte Waregem – OH Leuven
KV Mechelen – Standard Luik
KV Kortrijk – Sint Truiden

Speelronde 26

vrijdag 12 februari 2021
zaterdag 13 februari 2021
zondag 14 februari 2021
maandag 15 februari 2021

Standard Luik – Antwerp FC
KAA Gent – Royal Excel Moeskroen
KV Oostende – RC Genk
Cercle Brugge – Anderlecht
Charleroi – Club Brugge
Beerschot-Wilrijk – KV Mechelen
Sint Truiden – Zulte Waregem
OH Leuven – KV Kortrijk
Waasland-Beveren – KAS Eupen

Speelronde 27

vrijdag 19 februari 2021
zaterdag 20 februari 2021
zondag 21 februari 2021
maandag 22 februari 2021

Club Brugge – OH Leuven
Anderlecht – KV Kortrijk
RC Genk – Beerschot-Wilrijk
Antwerp FC – Sint Truiden
Royal Excel Moeskroen – Cercle Brugge
KAS Eupen – KV Oostende
Zulte Waregem – Standard Luik
KV Mechelen – KAA Gent
Waasland-Beveren – Charleroi

Speelronde 28

vrijdag 26 februari 2021
zaterdag 27 februari 2021
zondag 28 februari 2021
maandag 1 maart 2021

Standard Luik – Anderlecht
KAA Gent – Club Brugge
KV Oostende – KV Mechelen
Cercle Brugge – Waasland-Beveren
Charleroi – RC Genk
KV Kortrijk – Zulte Waregem
Beerschot-Wilrijk – Royal Excel Moeskroen
Sint Truiden – KAS Eupen
OH Leuven – Antwerp FC

Speelronde 29

vrijdag 5 maart 2021
zaterdag 6 maart 2021
zondag 7 maart 2021
maandag 8 maart 2021

Club Brugge – Zulte Waregem
Anderlecht – KV Mechelen
KAA Gent – KV Oostende
RC Genk – Cercle Brugge
Antwerp FC – KV Kortrijk
Royal Excel Moeskroen – Standard Luik
KAS Eupen – OH Leuven
Charleroi – Sint Truiden
Waasland-Beveren – Beerschot-Wilrijk

Speelronde 30

vrijdag 12 maart 2021
zaterdag 13 maart 2021
zondag 14 maart 2021
maandag 15 maart 2021

Standard Luik – Waasland-Beveren
KV Oostende – Charleroi
Zulte Waregem – Royal Excel Moeskroen
Cercle Brugge – KAS Eupen
KV Mechelen – Antwerp FC
KV Kortrijk – RC Genk
Beerschot-Wilrijk – KAA Gent
Sint Truiden – Club Brugge
OH Leuven – Anderlecht

Speelronde 31

vrijdag 19 maart 2021
zaterdag 20 maart 2021
zondag 21 maart 2021
maandag 22 maart 2021

Club Brugge – Antwerp FC
Anderlecht – Zulte Waregem
KAA Gent – Cercle Brugge
RC Genk – Standard Luik
Royal Excel Moeskroen – KV Oostende
KAS Eupen – KV Kortrijk
KV Mechelen – OH Leuven
Beerschot-Wilrijk – Charleroi
Waasland-Beveren – Sint Truiden

Speelronde 32

vrijdag 2 april 2021
zaterdag 3 april 2021
zondag 4 april 2021
maandag 5 april 2021

Standard Luik – KAA Gent
Antwerp FC – Anderlecht
KV Oostende – Waasland-Beveren
Zulte Waregem – KAS Eupen
Cercle Brugge – Beerschot-Wilrijk
Charleroi – Royal Excel Moeskroen
KV Kortrijk – Club Brugge
Sint Truiden – KV Mechelen
OH Leuven – RC Genk

Speelronde 33

vrijdag 9 april 2021
zaterdag 10 april 2021
zondag 11 april 2021
maandag 12 april 2021

Anderlecht – Club Brugge
KAA Gent – Charleroi
RC Genk – Sint Truiden
Royal Excel Moeskroen – Antwerp FC
KAS Eupen – Standard Luik
Cercle Brugge – OH Leuven
KV Mechelen – Zulte Waregem
Beerschot-Wilrijk – KV Oostende
Waasland-Beveren – KV Kortrijk

Speelronde 34

vrijdag 16 april 2021
zaterdag 17 april 2021
zondag 18 april 2021
maandag 19 april 2021

Club Brugge – Royal Excel Moeskroen
Standard Luik – Beerschot-Wilrijk
Antwerp FC – RC Genk
KV Oostende – Cercle Brugge
Zulte Waregem – KAA Gent
Charleroi – KAS Eupen
KV Kortrijk – KV Mechelen
Sint Truiden – Anderlecht
OH Leuven – Waasland-Beveren

Play-off 1 (Kampioenschap)

Nog geen programma bekend

Play-off 2 (Europees voetbal)

Nog geen programma bekend