Ligat Ha’al

Onontdekt? Dat niet helemaal.. Vernieuwend? Zeker weten! Kies voor de beleving van het voetbal in Israël in combinatie met een fantastische stedentrip! Bezoek Jeruzalem en het plaatselijke Beitar of ga naar Tel Aviv met haar geweldige strand en dito boulevard en bekijk een wedstrijd van Maccabi of Hapoel. VanBastisch regelt deze trip graag voor u!

Clubs actief in de Ligat Ha’al in het seizoen 2020-2021

Wedstrijden in de Ligat Ha’al worden pas een aantal weken van te voren definitief vastgesteld; raadpleeg het speelrondenoverzicht hier beneden of de site van Soccerway  om het actuele wedstrijdschema per speelronde of per datum te zien en boek daarna je voetbalstedentrip via de subpagina van de desbetreffende club! Weet je al welke wedstrijd je wilt bezoeken (tip: vertrek op vrijdagochtend of -middag naar je bestemming en kom pas op maandag terug)? Vraag dan meteen een offerte aan:

Programma

Ligat Ha’al

seizoen 2020-2021

Speelronde 1

vrijdag 28 augustus 2020
zaterdag 29 augustus 2020
zondag 30 augustus 2020
maandag 31 augustus 2020

Hapoel Hadera – Maccabi Haifa
Hapoel Be’er Sheva – Maccabi Netanya
Bnei Sakhnin – Bnei Yehuda
Maccabi Tel Aviv – Maccabi Petah Tikva
Hapoel Kfar Saba – Hapoel Tel Aviv
Ashdod – Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Haifa – Beitar Jeruzalem

Speelronde 2

vrijdag 11 september 2020
zaterdag 12 september 2020
zondag 13 september 2020
maandag 14 september 2020

Beitar Jeruzalem – Hapoel Hadera
Hapoel Ironi Kiryat Shmona – Hapoel Haifa
Hapoel Tel Aviv – Ashdod
Maccabi Petah Tikva – Hapoel Kfar Saba
Bnei Yehuda – Maccabi Tel Aviv
Maccabi Netanya – Bnei Sakhnin
Maccabi Haifa – Hapoel Be’er Sheva

Speelronde 3

vrijdag 18 september 2020
zaterdag 19 september 2020
zondag 20 september 2020
maandag 21 september 2020

Hapoel Hadera – Hapoel Be’er Sheva
Bnei Sakhnin – Maccabi Haifa
Maccabi Tel Aviv – Maccabi Netanya
Hapoel Kfar Saba – Bnei Yehuda
Ashdod – Maccabi Petah Tikva
Hapoel Haifa – Hapoel Tel Aviv
Beitar Jeruzalem – Hapoel Ironi Kiryat Shmona

Speelronde 4

vrijdag 2 oktober 2020
zaterdag 3 oktober 2020
zondag 4 oktober 2020
maandag 5 oktober 2020

Hapoel Ironi Kiryat Shmona – Hapoel Hadera
Hapoel Tel Aviv – Beitar Jeruzalem
Maccabi Petah Tikva – Hapoel Haifa
Bnei Yehuda – Ashdod
Maccabi Netanya – Hapoel Kfar Saba
Maccabi Haifa – Maccabi Tel Aviv
Hapoel Be’er Sheva – Bnei Sakhnin

Speelronde 5

vrijdag 16 oktober 2020
zaterdag 17 oktober 2020
zondag 18 oktober 2020
maandag 19 oktober 2020

Hapoel Hadera – Bnei Sakhnin
Maccabi Tel Aviv – Hapoel Be’er Sheva
Hapoel Kfar Saba – Maccabi Haifa
Ashdod – Maccabi Netanya
Hapoel Haifa – Bnei Yehuda
Beitar Jeruzalem – Maccabi Petah Tikva
Hapoel Ironi Kiryat Shmona – Hapoel Tel Aviv

Speelronde 6

vrijdag 23 oktober 2020
zaterdag 24 oktober 2020
zondag 25 oktober 2020
maandag 26 oktober 2020

Hapoel Tel Aviv – Hapoel Hadera
Maccabi Petah Tikva – Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Bnei Yehuda – Beitar Jeruzalem
Maccabi Netanya – Hapoel Haifa
Maccabi Haifa – Ashdod
Hapoel Be’er Sheva – Hapoel Kfar Saba
Bnei Sakhnin – Maccabi Tel Aviv

Speelronde 7

vrijdag 30 oktober 2020
zaterdag 31 oktober 2020
zondag 1 november 2020
maandag 2 november 2020

Hapoel Hadera – Maccabi Tel Aviv
Hapoel Kfar Saba – Bnei Sakhnin
Ashdod – Hapoel Be’er Sheva
Hapoel Haifa – Maccabi Haifa
Beitar Jeruzalem – Maccabi Netanya
Hapoel Ironi Kiryat Shmona – Bnei Yehuda
Hapoel Tel Aviv – Maccabi Petah Tikva

Speelronde 8

vrijdag 6 november 2020
zaterdag 7 november 2020
zondag 8 november 2020
maandag 9 november 2020

Maccabi Petah Tikva – Hapoel Hadera
Bnei Yehuda – Hapoel Tel Aviv
Maccabi Netanya – Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Haifa – Beitar Jeruzalem
Hapoel Be’er Sheva – Hapoel Haifa
Bnei Sakhnin – Ashdod
Maccabi Tel Aviv – Hapoel Kfar Saba

Speelronde 9

vrijdag 27 november 2020
zaterdag 28 november 2020
zondag 29 november 2020
maandag 30 november 2020

Hapoel Hadera – Hapoel Kfar Saba
Ashdod – Maccabi Tel Aviv
Hapoel Haifa – Bnei Sakhnin
Beitar Jeruzalem – Hapoel Be’er Sheva
Hapoel Ironi Kiryat Shmona – Maccabi Haifa
Hapoel Tel Aviv – Maccabi Netanya
Maccabi Petah Tikva – Bnei Yehuda

Speelronde 10

vrijdag 4 december 2020
zaterdag 5 december 2020
zondag 6 december 2020
maandag 7 december 2020

Bnei Yehuda – Hapoel Hadera
Maccabi Netanya – Maccabi Petah Tikva
Maccabi Haifa – Hapoel Tel Aviv
Hapoel Be’er Sheva – Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Bnei Sakhnin – Beitar Jeruzalem
Maccabi Tel Aviv – Hapoel Haifa
Hapoel Kfar Saba – Ashdod

Speelronde 11

vrijdag 11 december 2020
zaterdag 12 december 2020
zondag 13 december 2020
maandag 14 december 2020

Hapoel Hadera – Ashdod
Hapoel Haifa – Hapoel Kfar Saba
Beitar Jeruzalem – Maccabi Tel Aviv
Hapoel Ironi Kiryat Shmona – Bnei Sakhnin
Hapoel Tel Aviv – Hapoel Be’er Sheva
Maccabi Petah Tikva – Maccabi Haifa
Bnei Yehuda – Maccabi Netanya

Speelronde 12

dinsdag 22 december 2020
woensdag 23 december 2020
donderdag 24 december 2020

Hapoel Hadera – Maccabi Netanya
Maccabi Haifa – Bnei Yehuda
Hapoel Be’er Sheva – Maccabi Petah Tikva
Bnei Sakhnin – Hapoel Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv – Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Kfar Saba – Beitar Jeruzalem
Ashdod – Hapoel Haifa

Speelronde 13

vrijdag 25 december 2020
zaterdag 26 december 2020
zondag 27 december 2020
maandag 28 december 2020

Hapoel Haifa – Hapoel Hadera
Beitar Jeruzalem – Ashdod
Hapoel Ironi Kiryat Shmona – Hapoel Kfar Saba
Hapoel Tel Aviv – Maccabi Tel Aviv
Maccabi Petah Tikva – Bnei Sakhnin
Bnei Yehuda – Hapoel Be’er Sheva
Maccabi Netanya – Maccabi Haifa

Speelronde 14

vrijdag 1 januari 2021
zaterdag 2 januari 2021
zondag 3 januari 2021
maandag 4 januari 2021

Maccabi Haifa – Hapoel Hadera
Maccabi Netanya – Hapoel Be’er Sheva
Bnei Yehuda – Bnei Sakhnin
Maccabi Petah Tikva – Maccabi Tel Aviv
Hapoel Tel Aviv – Hapoel Kfar Saba
Hapoel Ironi Kiryat Shmona – Ashdod
Beitar Jeruzalem – Hapoel Haifa

Speelronde 15

dinsdag 5 januari 2021
woensdag 6 januari 2021
donderdag 7 januari 2021

Hapoel Hadera – Beitar Jeruzalem
Hapoel Haifa – Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Ashdod – Hapoel Tel Aviv
Hapoel Kfar Saba – Maccabi Petah Tikva
Maccabi Tel Aviv – Bnei Yehuda
Bnei Sakhnin – Maccabi Netanya
Hapoel Be’er Sheva – Maccabi Haifa

Speelronde 16

vrijdag 8 januari 2021
zaterdag 9 januari 2021
zondag 10 januari 2021
maandag 11 januari 2021

Hapoel Be’er Sheva – Hapoel Hadera
Maccabi Haifa – Bnei Sakhnin
Maccabi Netanya – Maccabi Tel Aviv
Bnei Yehuda – Hapoel Kfar Saba
Maccabi Petah Tikva – Ashdod
Hapoel Tel Aviv – Hapoel Haifa
Hapoel Ironi Kiryat Shmona – Beitar Jeruzalem

Speelronde 17

vrijdag 15 januari 2021
zaterdag 16 januari 2021
zondag 17 januari 2021
maandag 18 januari 2021

Hapoel Hadera – Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Beitar Jeruzalem – Hapoel Tel Aviv
Hapoel Haifa – Maccabi Petah Tikva
Ashdod – Bnei Yehuda
Hapoel Kfar Saba – Maccabi Netanya
Maccabi Tel Aviv – Maccabi Haifa
Bnei Sakhnin – Hapoel Be’er Sheva

Speelronde 18

vrijdag 22 januari 2021
zaterdag 23 januari 2021
zondag 24 januari 2021
maandag 25 januari 2021

Bnei Sakhnin – Hapoel Hadera
Hapoel Be’er Sheva – Maccabi Tel Aviv
Maccabi Haifa – Hapoel Kfar Saba
Maccabi Netanya – Ashdod
Bnei Yehuda – Hapoel Haifa
Maccabi Petah Tikva – Beitar Jeruzalem
Hapoel Tel Aviv – Hapoel Ironi Kiryat Shmona

Speelronde 19

vrijdag 29 januari 2021
zaterdag 30 januari 2021
zondag 31 januari 2021
maandag 1 februari 2021

Hapoel Hadera – Hapoel Tel Aviv
Hapoel Ironi Kiryat Shmona – Maccabi Petah Tikva
Beitar Jeruzalem – Bnei Yehuda
Hapoel Haifa – Maccabi Netanya
Ashdod – Maccabi Haifa
Hapoel Kfar Saba – Hapoel Be’er Sheva
Maccabi Tel Aviv – Bnei Sakhnin

Speelronde 20

dinsdag 2 februari 2021
woensdag 3 februari 2021
donderdag 4 februari 2021

Maccabi Tel Aviv – Hapoel Hadera
Bnei Sakhnin – Hapoel Kfar Saba
Hapoel Be’er Sheva – Ashdod
Maccabi Haifa – Hapoel Haifa
Maccabi Netanya – Beitar Jeruzalem
Bnei Yehuda – Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Petah Tikva – Hapoel Tel Aviv

Speelronde 21

vrijdag 5 februari 2021
zaterdag 6 februari 2021
zondag 7 februari 2021
maandag 8 februari 2021

Hapoel Hadera – Maccabi Petah Tikva
Hapoel Tel Aviv – Bnei Yehuda
Hapoel Ironi Kiryat Shmona – Maccabi Netanya
Beitar Jeruzalem – Maccabi Haifa
Hapoel Haifa – Hapoel Be’er Sheva
Ashdod – Bnei Sakhnin
Hapoel Kfar Saba – Maccabi Tel Aviv

Speelronde 22

vrijdag 12 februari 2021
zaterdag 13 februari 2021
zondag 14 februari 2021
maandag 15 februari 2021

Hapoel Kfar Saba – Hapoel Hadera
Maccabi Tel Aviv – Ashdod
Bnei Sakhnin – Hapoel Haifa
Hapoel Be’er Sheva – Beitar Jeruzalem
Maccabi Haifa – Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Netanya – Hapoel Tel Aviv
Bnei Yehuda – Maccabi Petah Tikva

Speelronde 23

vrijdag 19 februari 2021
zaterdag 20 februari 2021
zondag 21 februari 2021
maandag 22 februari 2021

Hapoel Hadera – Bnei Yehuda
Maccabi Petah Tikva – Maccabi Netanya
Hapoel Tel Aviv – Maccabi Haifa
Hapoel Ironi Kiryat Shmona – Hapoel Be’er Sheva
Beitar Jeruzalem – Bnei Sakhnin
Hapoel Haifa – Maccabi Tel Aviv
Ashdod – Hapoel Kfar Saba

Speelronde 24

vrijdag 26 februari 2021
zaterdag 27 februari 2021
zondag 28 februari 2021
maandag 1 maart 2021

Ashdod – Hapoel Hadera
Hapoel Kfar Saba – Hapoel Haifa
Maccabi Tel Aviv – Beitar Jeruzalem
Bnei Sakhnin – Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Be’er Sheva – Hapoel Tel Aviv
Maccabi Haifa – Maccabi Petah Tikva
Maccabi Netanya – Bnei Yehuda

Speelronde 25

vrijdag 5 maart 2021
zaterdag 6 maart 2021
zondag 7 maart 2021
maandag 8 maart 2021

Maccabi Netanya – Hapoel Hadera
Bnei Yehuda – Maccabi Haifa
Maccabi Petah Tikva – Hapoel Be’er Sheva
Hapoel Tel Aviv – Bnei Sakhnin
Hapoel Ironi Kiryat Shmona – Maccabi Tel Aviv
Beitar Jeruzalem – Hapoel Kfar Saba
Hapoel Haifa – Ashdod

Speelronde 26

vrijdag 12 maart 2021
zaterdag 13 maart 2021
zondag 14 maart 2021
maandag 15 maart 2021

Hapoel Hadera – Hapoel Haifa
Ashdod – Beitar Jeruzalem
Hapoel Kfar Saba – Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Tel Aviv – Hapoel Tel Aviv
Bnei Sakhnin – Maccabi Petah Tikva
Hapoel Be’er Sheva – Bnei Yehuda
Maccabi Haifa – Maccabi Netanya

Play-offs (Kampioensgroep)

Nog geen programma bekend

Play-offs (Degradatiegroep)

Nog geen programma bekend

Play-offs Liga Leumit

Nog geen programma bekend

Play-offs Liga Alef

Nog geen programma bekend