Eredivisie

De Klassieke Top Drie… Of liever een keertje niet naar Ajax, PSV of Feyenoord? Combineer bijvoorbeeld een bezoek aan AZ met de kaasstad Alkmaar of reis af naar het Zuiden om  Fortuna Sittard aan het werk te zien. Toch liever naar Utrecht om de plaatselijke FC aan te moedigen of de Tricolores van Willem II te zien spelen in Tilburg? Of gaat de voorkeur uit naar een bezoek aan Den Haag en de groen-gelen van ADO? Informeer naar de VanBastische ervaring die de vaderlandse competitie u kan brengen!

Clubs actief in de Eredivisie in het seizoen 2020-2021

Wedstrijden in de Eredivisie kunnen onderhevig zijn aan wijzigingen (met name bij clubs met Europese verplichtingen); raadpleeg het speelrondenoverzicht hier beneden of de site van Soccerway  om het actuele wedstrijdschema per speelronde of per datum te zien en boek daarna je voetbalstedentrip via de subpagina van de desbetreffende club! Weet je al welke wedstrijd je wilt bezoeken (tip: vertrek op vrijdagochtend of -middag naar je bestemming en kom pas op maandag terug)? Vraag dan meteen een offerte aan:

Programma 

Eredivisie

seizoen 2020-2021

Speelronde 1

zaterdag 12/09/2020
16:30   FC Utrecht – AZ
18:45   SC Heerenveen – Willem II
20:00   PEC Zwolle – Feyenoord
21:00   FC Twente – Fortuna Sittard
zondag 13/09/2020
12:15   FC Emmen – VVV-Venlo
14:30   Heracles Almelo – ADO Den Haag
14:30   Sparta Rotterdam – Ajax
16:45   FC Groningen – PSV
16:45   RKC Waalwijk – Vitesse

Speelronde 2

vrijdag 18/09/2020
20:00   VVV-Venlo – FC Utrecht
zaterdag 19/09/2020
16:30   AZ – PEC Zwolle
18:45   Vitesse – Sparta Rotterdam
20:00   PSV – FC Emmen
21:00   Fortuna Sittard – SC Heerenveen
zondag 20/09/2020
12:15   ADO Den Haag – FC Groningen
14:30   Feyenoord – FC Twente
14:30   Willem II – Heracles Almelo
16:45   Ajax – RKC Waalwijk

Speelronde 3

vrijdag 25/09/2020
20:00   FC Twente – FC Groningen
zaterdag 26/09/2020
16:30   PEC Zwolle – Sparta Rotterdam
18:45   Fortuna Sittard – AZ
20:00   SC Heerenveen – VVV-Venlo
21:00   Ajax – Vitesse
zondag 27/09/2020
12:15   Feyenoord – ADO Den Haag
14:30   FC Utrecht – RKC Waalwijk
14:30   Heracles Almelo – PSV
16:45   FC Emmen – Willem II

Speelronde 4

vrijdag 02/10/2020
20:00   FC Utrecht – SC Heerenveen
zaterdag 03/10/2020
16:30   Vitesse – Heracles Almelo
18:45   RKC Waalwijk – PEC Zwolle
20:00   VVV-Venlo – ADO Den Haag
21:00   FC Twente – FC Emmen
zondag 04/10/2020
12:15   FC Groningen – Ajax
14:30   Sparta Rotterdam – AZ
14:30   Willem II – Feyenoord
16:45   PSV – Fortuna Sittard

Speelronde 5

zaterdag 17/10/2020
18:45   Ajax – SC Heerenveen
20:00   Willem II – FC Twente
20:00   Heracles Almelo – RKC Waalwijk
21:00   AZ – VVV-Venlo
zondag 18/10/2020
12:15   Feyenoord – Sparta Rotterdam
14:30   ADO Den Haag – Vitesse
14:30   FC Emmen – Fortuna Sittard
16:45   FC Groningen – FC Utrecht
16:45   PEC Zwolle – PSV

Speelronde 6

zaterdag 24/10/2020
16:30   VVV-Venlo – Ajax
18:45   FC Utrecht – FC Twente
20:00   ADO Den Haag – AZ
21:00   SC Heerenveen – FC Emmen
zondag 25/10/2020
12:15   RKC Waalwijk – Feyenoord
14:30   Fortuna Sittard – FC Groningen
14:30   Vitesse – PSV
16:45   PEC Zwolle – Willem II
16:45   Sparta Rotterdam – Heracles Almelo

Speelronde 7

zaterdag 31/10/2020
18:45   Ajax – Fortuna Sittard
20:00   FC Groningen – VVV-Venlo
20:00   FC Twente – PEC Zwolle
21:00   AZ – RKC Waalwijk
zondag 01/11/2020
12:15   Heracles Almelo – FC Utrecht
14:30   PSV – ADO Den Haag
14:30   Sparta Rotterdam – SC Heerenveen
16:45   FC Emmen – Feyenoord
16:45   Willem II – Vitesse

Speelronde 8

vrijdag 06/11/2020
20:00   Fortuna Sittard – PEC Zwolle
zaterdag 07/11/2020
16:30   ADO Den Haag – FC Twente
18:45   VVV-Venlo – Heracles Almelo
20:00   SC Heerenveen – AZ
21:00   Vitesse – FC Emmen
zondag 08/11/2020
12:15   FC Utrecht – Ajax
14:30   PSV – Willem II
14:30   RKC Waalwijk – Sparta Rotterdam
16:45   Feyenoord – FC Groningen

Speelronde 9

zaterdag 21/11/2020

18:45   Ajax – Heracles Almelo
18:45   Willem II – VVV-Venlo
21:00   AZ – FC Emmen
21:00   PEC Zwolle – FC Utrecht
zondag 22/11/2020
12:15   Sparta Rotterdam – ADO Den Haag
14:30   FC Groningen – Vitesse
14:30   Fortuna Sittard – Feyenoord
16:45   FC Twente – PSV
16:45   RKC Waalwijk – SC Heerenveen

Speelronde 10

vrijdag 27/11/2020
20:00   FC Twente – RKC Waalwijk
zaterdag 28/11/2020
18:45   ADO Den Haag – SC Heerenveen
18:45   FC Emmen – Ajax
21:00   Heracles Almelo – AZ
21:00   VVV-Venlo – PEC Zwolle
zondag 29/11/2020
12:15   Vitesse – Fortuna Sittard
14:30   FC Groningen – Willem II
14:30   Feyenoord – FC Utrecht
16:45   PSV – Sparta Rotterdam

Speelronde 11

vrijdag 04/12/2020
20:00   PEC Zwolle – Vitesse
zaterdag 05/12/2020
16:30   RKC Waalwijk – VVV-Venlo
18:45   AZ – FC Groningen
20:00   Sparta Rotterdam – FC Emmen
21:00   Ajax – FC Twente
zondag 06/12/2020
12:15   FC Utrecht – ADO Den Haag
14:30   Feyenoord – Heracles Almelo
14:30   Fortuna Sittard – Willem II
16:45   SC Heerenveen – PSV

Speelronde 12

vrijdag 11/12/2020
20:00   Heracles Almelo – Fortuna Sittard
zaterdag 12/12/2020
16:30   FC Twente – AZ
18:45   FC Emmen – ADO Den Haag
20:00   Ajax – PEC Zwolle
21:00   FC Groningen – RKC Waalwijk
zondag 13/12/2020
12:15   PSV – FC Utrecht
14:30   Vitesse – SC Heerenveen
14:30   VVV-Venlo – Feyenoord
16:45   Willem II – Sparta Rotterdam

Speelronde 13

vrijdag 18/12/2020

20:00   PEC Zwolle – FC Emmen
zaterdag 19/12/2020
16:30   Sparta Rotterdam – FC Groningen
18:45   VVV-Venlo – FC Twente
20:00   RKC Waalwijk – PSV
21:00   FC Utrecht – Fortuna Sittard
zondag 20/12/2020
12:15   Vitesse – Feyenoord
14:30   ADO Den Haag – Ajax
14:30   SC Heerenveen – Heracles Almelo
16:45   AZ – Willem II

Speelronde 14

dinsdag 22/12/2020
16:30   Fortuna Sittard – RKC Waalwijk
18:45   FC Emmen – FC Utrecht
20:00   PSV – VVV-Venlo
21:00   FC Twente – Sparta Rotterdam
woensdag 23/12/2020
16:30   AZ – Vitesse
18:45   Willem II – Ajax
20:00   FC Groningen – Heracles Almelo
20:00   ADO Den Haag – PEC Zwolle
21:00   Feyenoord – SC Heerenveen

Speelronde 15

zaterdag 09/01/2021
16:30   RKC Waalwijk – ADO Den Haag
18:45   FC Emmen – FC Twente
20:00   Heracles Almelo – Vitesse
20:00   PEC Zwolle – AZ
21:00   FC Utrecht – FC Groningen
zondag 10/01/2021
12:15   Sparta Rotterdam – Feyenoord
14:30   SC Heerenveen – Fortuna Sittard
14:30   VVV-Venlo – Willem II
16:45   Ajax – PSV

Speelronde 16

dinsdag 12/01/2021
18:45   Vitesse – FC Utrecht
21:00   Heracles Almelo – FC Emmen
woensdag 13/01/2021
18:45   PSV – AZ
20:00   Fortuna Sittard – Sparta Rotterdam
20:00   ADO Den Haag – VVV-Venlo
21:00   Feyenoord – PEC Zwolle
donderdag 14/01/2021
18:45   SC Heerenveen – RKC Waalwijk
20:00   FC Twente – Ajax
21:00   Willem II – FC Groningen

Speelronde 17

zaterdag 16/01/2021
16:30   FC Emmen – Vitesse
18:45   FC Utrecht – Heracles Almelo
20:00   AZ – ADO Den Haag
21:00   PEC Zwolle – Fortuna Sittard
zondag 17/01/2021
12:15   RKC Waalwijk – Willem II
14:30   FC Groningen – FC Twente
14:30   Sparta Rotterdam – PSV
16:45   Ajax – Feyenoord
16:45   VVV-Venlo – SC Heerenveen

Speelronde 18

vrijdag 22/01/2021
20:00   ADO Den Haag – FC Emmen
zaterdag 23/01/2021
16:30   Willem II – PEC Zwolle
18:45   Vitesse – FC Groningen
20:00   PSV – RKC Waalwijk
21:00   Heracles Almelo – SC Heerenveen
zondag 24/01/2021
12:15   Fortuna Sittard – Ajax
14:30   FC Twente – VVV-Venlo
14:30   FC Utrecht – Sparta Rotterdam
16:45   Feyenoord – AZ

Speelronde 19

dinsdag 26/01/2021
18:45   PEC Zwolle – Heracles Almelo
20:00   FC Emmen – PSV
21:00   FC Groningen – ADO Den Haag
woensdag 27/01/2021
18:45   AZ – FC Utrecht
20:00   RKC Waalwijk – Fortuna Sittard
20:00   VVV-Venlo – Vitesse
21:00   SC Heerenveen – Feyenoord
donderdag 28/01/2021
18:45   Sparta Rotterdam – FC Twente
21:00   Ajax – Willem II

Speelronde 20

zaterdag 30/01/2021
16:30   Heracles Almelo – FC Groningen
18:45   FC Utrecht – PEC Zwolle
20:00   Fortuna Sittard – VVV-Venlo
21:00   Vitesse – RKC Waalwijk
zondag 31/01/2021
12:15   FC Twente – SC Heerenveen
14:30   Feyenoord – PSV
14:30   Willem II – FC Emmen
16:45   AZ – Ajax
16:45   ADO Den Haag – Sparta Rotterdam

Speelronde 21

vrijdag 05/02/2021
20:00   Fortuna Sittard – Heracles Almelo
zaterdag 06/02/2021
16:30   PSV – FC Twente
18:45   PEC Zwolle – RKC Waalwijk
20:00   FC Emmen – AZ
21:00   SC Heerenveen – Vitesse
zondag 07/02/2021
12:15   Ajax – FC Utrecht
14:30   FC Groningen – Feyenoord
14:30   Willem II – ADO Den Haag
16:45   VVV-Venlo – Sparta Rotterdam

Speelronde 22

zondag 14/02/2021

ADO Den Haag – PSV
AZ – SC Heerenveen
FC Groningen – PEC Zwolle
FC Utrecht – VVV-Venlo
Feyenoord – Willem II
Heracles Almelo – Ajax
RKC Waalwijk – FC Emmen
Sparta Rotterdam – Fortuna Sittard
Vitesse – FC Twente

Speelronde 23

zondag 21/02/2021
Ajax – Sparta Rotterdam
FC Emmen – PEC Zwolle
FC Twente – Feyenoord
Fortuna Sittard – ADO Den Haag
PSV – Vitesse
RKC Waalwijk – Heracles Almelo
SC Heerenveen – FC Groningen
VVV-Venlo – AZ
Willem II – FC Utrecht

Speelronde 24

zondag 28/02/2021
ADO Den Haag – RKC Waalwijk
AZ – Feyenoord
FC Groningen – Fortuna Sittard
FC Utrecht – FC Emmen
Heracles Almelo – FC Twente
PEC Zwolle – SC Heerenveen
PSV – Ajax
Sparta Rotterdam – Willem II
Vitesse – VVV-Venlo

Speelronde 25

zondag 07/03/2021
Ajax – FC Groningen
FC Emmen – Sparta Rotterdam
FC Twente – Willem II
Feyenoord – VVV-Venlo
Fortuna Sittard – PSV
Heracles Almelo – PEC Zwolle
RKC Waalwijk – FC Utrecht
SC Heerenveen – ADO Den Haag
Vitesse – AZ

Speelronde 26

zondag 14/03/2021
ADO Den Haag – Heracles Almelo
AZ – FC Twente
FC Groningen – FC Emmen
FC Utrecht – Vitesse
PEC Zwolle – Ajax
PSV – Feyenoord
Sparta Rotterdam – RKC Waalwijk
VVV-Venlo – Fortuna Sittard
Willem II – SC Heerenveen

Speelronde 27

zondag 21/03/2021
Ajax – ADO Den Haag
AZ – PSV
Feyenoord – FC Emmen
Fortuna Sittard – FC Utrecht
Heracles Almelo – Sparta Rotterdam
PEC Zwolle – VVV-Venlo
RKC Waalwijk – FC Groningen
SC Heerenveen – FC Twente
Vitesse – Willem II

Speelronde 28

zondag 04/04/2021
ADO Den Haag – FC Utrecht
FC Emmen – RKC Waalwijk
FC Twente – Vitesse
Feyenoord – Fortuna Sittard
PSV – Heracles Almelo
SC Heerenveen – Ajax
Sparta Rotterdam – PEC Zwolle
VVV-Venlo – FC Groningen
Willem II – AZ

Speelronde 29

zondag 11/04/2021
AZ – Sparta Rotterdam
FC Groningen – SC Heerenveen
FC Utrecht – Feyenoord
Fortuna Sittard – FC Emmen
Heracles Almelo – Willem II
PEC Zwolle – FC Twente
RKC Waalwijk – Ajax
Vitesse – ADO Den Haag
VVV-Venlo – PSV

Speelronde 30

zondag 25/04/2021
ADO Den Haag – Fortuna Sittard
Ajax – AZ
FC Emmen – Heracles Almelo
FC Twente – FC Utrecht
Feyenoord – Vitesse
PSV – FC Groningen
SC Heerenveen – PEC Zwolle
Sparta Rotterdam – VVV-Venlo
Willem II – RKC Waalwijk

Speelronde 31

zondag 02/05/2021
ADO Den Haag – Feyenoord
Ajax – FC Emmen
FC Groningen – Sparta Rotterdam
FC Utrecht – Willem II
Fortuna Sittard – FC Twente
Heracles Almelo – VVV-Venlo
PSV – SC Heerenveen
RKC Waalwijk – AZ
Vitesse – PEC Zwolle

Speelronde 32

zondag 09/05/2021
AZ – Fortuna Sittard
FC Emmen – FC Groningen
FC Twente – Heracles Almelo
Feyenoord – Ajax
PEC Zwolle – ADO Den Haag
SC Heerenveen – FC Utrecht
Sparta Rotterdam – Vitesse
VVV-Venlo – RKC Waalwijk
Willem II – PSV

Speelronde 33

donderdag 13/05/2021
ADO Den Haag – Willem II
Ajax – VVV-Venlo
FC Emmen – SC Heerenveen
FC Groningen – AZ
Fortuna Sittard – Vitesse
Heracles Almelo – Feyenoord
PSV – PEC Zwolle
RKC Waalwijk – FC Twente
Sparta Rotterdam – FC Utrecht

Speelronde 34

zondag 16/05/2021

AZ – Heracles Almelo
FC Twente – ADO Den Haag
FC Utrecht – PSV
Feyenoord – RKC Waalwijk
PEC Zwolle – FC Groningen
SC Heerenveen – Sparta Rotterdam
Vitesse – Ajax
VVV-Venlo – FC Emmen
Willem II – Fortuna Sittard

Play-offs Europees voetbal

Nog geen programma bekend

Play-offs promotie / degradatie

Nog geen programma bekend