Over VanBastisch

Van Basten is zonder enige discussie de beste,
de grootste, de meest begaafde. Zijn wat
afstandelijke, eigenzinnige karakter ontgaat
ons volledig, thuis voor de televisie. Van Basten
juicht mooi. Lacht mooi. Voetbalt nog veel mooier.”
(Sjoerd Mossou in Santos, 14 december 2017).

Mooie reizen voor een eerlijke prijs

VanBastisch zag in 2018 het levenslicht. De naam van het vorige bedrijf, FUNtoernooien.nl, dekte niet langer de lading van de activiteiten die ontplooid werden. VanBastisch organiseert namelijk niet alleen toernooien (of ondersteunt en/of faciliteert deze); ook worden er (voetbal)quizavonden georganiseerd en is het samenstellen van voetbalreizen in de vorm van zogenaamde voetbalstedentrips inmiddels de belangrijkste bezigheid geworden. Ga vooral op onderzoek uit op deze website als je op zoek bent naar een dergelijk snoepreisje: de mogelijkheden zijn bijna letterlijk onbegrensd! Ons doel: het aanbieden van mooie reizen voor een eerlijke prijs; van voetballiefhebbers voor voetballiefhebbers. Neem contact met ons op, maak je wensen kenbaar en wij bezorgen je die VanBastische ervaring; misschien wel net zo mooi als die goal van ‘San Marco’ tegen FC Den Bosch in 1986… Wij gaan in ieder geval ons stinkende best doen!

 

Namens VanBastisch,
Roald Berkers (eigenaar).

Partners van VanBastisch:
Always Football – www.alwaysfootball.com
Complete Voetbalreis.nl – www.completevoetbalreis.nl
Equipo Voetbalreizen – www.equipovoetbalreizen.com
Eurotravel Sports – www.eurotravelsports.nl
Football Ticket Pad – www.ticketpad.nl
Go Sport Travel – www.gosporttravel.com/en
Groundhopticket.nl – www.groundhopticket.nl
Number1 Voetbalreizen – www.number1-voetbalreizen.nl
Sparenti – www.sparenti.nl
Voetbalreizen.com – www.voetbalreizen.com
VoetbalreizenXL – www.voetbalreizenxl.nl
Voetbalsensatie – www.voetbalsensatie.nl
Voetbal Ticket Shop.com – www.voetbalticketshop.com
Voetbal Ticket Xpert – www.voetbalticketxpert.nl
Voetbal Travel – www.voetbaltravel.nl
Voetbaltrips.com – www.voetbaltrips.com