Primeira Liga

Geniet van een glaasje Port en het fantastische Estádio do Dragão van de plaatselijke FC in Porto of reis naar Lissabon om Sporting of Benfica te bezoeken. Of toch liever naar Guimaraes of het verrassende Braga? Kortom: ook voor een voetbalstedentrip naar Portugal moet je bij VanBastisch zijn!

Clubs actief in de Primeira Liga in het seizoen 2020-2021

Wedstrijden in de Primera Liga worden pas een aantal weken van te voren definitief vastgesteld; raadpleeg het speelrondenoverzicht hier beneden of de site van Soccerway  om het actuele wedstrijdschema per speelronde of per datum te zien en boek daarna je voetbalstedentrip via de subpagina van de desbetreffende club! Weet je al welke wedstrijd je wilt bezoeken (tip: vertrek op vrijdagochtend of -middag naar je bestemming en kom pas op maandag terug)? Vraag dan meteen een offerte aan:

Programma

Primeira Liga

seizoen 2020-2021

Speelronde 1

vrijdag 18 september 2020
zaterdag 19 september 2020
zondag 20 september 2020
maandag 21 september 2020

Famalicão – Benfica
Nacional Madeira – Boavista
Santa Clara – Marítimo Funchal
Vitória Guimarães – Belenenses
Moreirense – Farense
FC Porto – Sporting Braga
Portimonense – Paços Ferreira
Sporting Lissabon – Gil Vicente
Tondela – Rio Ave

Speelronde 2

vrijdag 25 september 2020
zaterdag 26 september 2020
zondag 27 september 2020
maandag 28 september 2020

Gil Vicente – Portimonense
Paços Ferreira – Sporting Lissabon
Belenenses – Famalicão
Benfica – Moreirense
Boavista – FC Porto
Sporting Braga – Santa Clara
Marítimo Funchal – Tondela
Farense – Nacional Madeira
Rio Ave – Vitória Guimarães

Speelronde 3

vrijdag 2 oktober 2020
zaterdag 3 oktober 2020
zondag 4 oktober 2020
maandag 5 oktober 2020

Famalicão – Rio Ave
Nacional Madeira – Belenenses
Benfica – Farense
Santa Clara – Gil Vicente
Vitória Guimarães – Paços Ferreira
Moreirense – Boavista
FC Porto – Marítimo Funchal
Portimonense – Sporting Lissabon
Tondela – Sporting Braga

Speelronde 4

vrijdag 16 oktober 2020
zaterdag 17 oktober 2020
zondag 18 oktober 2020
maandag 19 oktober 2020

Gil Vicente – Tondela
Paços Ferreira – Santa Clara
Belenenses – Moreirense
Boavista – Vitória Guimarães
Sporting Braga – Nacional Madeira
Marítimo Funchal – Portimonense
Farense – Famalicão
Rio Ave – Benfica
Sporting Lissabon – FC Porto

Speelronde 5

vrijdag 23 oktober 2020
zaterdag 24 oktober 2020
zondag 25 oktober 2020
maandag 26 oktober 2020

Famalicão – Boavista
Nacional Madeira – Paços Ferreira
Benfica – Belenenses
Santa Clara – Sporting Lissabon
Vitória Guimarães – Sporting Braga
Moreirense – Marítimo Funchal
FC Porto – Gil Vicente
Farense – Rio Ave
Tondela – Portimonense

Speelronde 6

vrijdag 30 oktober 2020
zaterdag 31 oktober 2020
zondag 1 november 2020
maandag 2 november 2020

Gil Vicente – Vitória Guimarães
Paços Ferreira – FC Porto
Belenenses – Farense
Boavista – Benfica
Sporting Braga – Famalicão
Marítimo Funchal – Nacional Madeira
Rio Ave – Moreirense
Portimonense – Santa Clara
Sporting Lissabon – Tondela

Speelronde 7

vrijdag 6 november 2020
zaterdag 7 november 2020
zondag 8 november 2020
maandag 9 november 2020

Famalicão – Marítimo Funchal
Nacional Madeira – Gil Vicente
Belenenses – Rio Ave
Benfica – Sporting Braga
Vitória Guimarães – Sporting Lissabon
Moreirense – Paços Ferreira
FC Porto – Portimonense
Farense – Boavista
Tondela – Santa Clara

Speelronde 8

vrijdag 27 november 2020
zaterdag 28 november 2020
zondag 29 november 2020
maandag 30 november 2020

Gil Vicente – Rio Ave
Paços Ferreira – Famalicão
Boavista – Belenenses
Sporting Braga – Farense
Santa Clara – FC Porto
Marítimo Funchal – Benfica
Portimonense – Nacional Madeira
Sporting Lissabon – Moreirense
Tondela – Vitória Guimarães

Speelronde 9

vrijdag 4 december 2020
zaterdag 5 december 2020
zondag 6 december 2020
maandag 7 december 2020

Famalicão – Sporting Lissabon
Nacional Madeira – Santa Clara
Belenenses – Sporting Braga
Benfica – Paços Ferreira
Vitória Guimarães – Portimonense
Moreirense – Gil Vicente
FC Porto – Tondela
Farense – Marítimo Funchal
Rio Ave – Boavista

Speelronde 10

vrijdag 18 december 2020
zaterdag 19 december 2020
zondag 20 december 2020
maandag 21 december 2020

Gil Vicente – Benfica
Paços Ferreira – Boavista
Sporting Braga – Rio Ave
Santa Clara – Vitória Guimarães
Marítimo Funchal – Belenenses
FC Porto – Nacional Madeira
Portimonense – Famalicão
Sporting Lissabon – Farense
Tondela – Moreirense

Speelronde 11

vrijdag 25 december 2020
zaterdag 26 december 2020
zondag 27 december 2020
maandag 28 december 2020

Famalicão – Gil Vicente
Nacional Madeira – Tondela
Belenenses – Sporting Lissabon
Benfica – Portimonense
Boavista – Sporting Braga
Vitória Guimarães – FC Porto
Moreirense – Santa Clara
Farense – Paços Ferreira
Rio Ave – Marítimo Funchal

Speelronde 12

vrijdag 1 januari 2021
zaterdag 2 januari 2021
zondag 3 januari 2021
maandag 4 januari 2021

Gil Vicente – Belenenses
Paços Ferreira – Rio Ave
Santa Clara – Benfica
Vitória Guimarães – Nacional Madeira
Marítimo Funchal – Boavista
FC Porto – Moreirense
Portimonense – Farense
Sporting Lissabon – Sporting Braga
Tondela – Famalicão

Speelronde 13

vrijdag 8 januari 2021
zaterdag 9 januari 2021
zondag 10 januari 2021
maandag 11 januari 2021

Famalicão – FC Porto
Nacional Madeira – Sporting Lissabon
Belenenses – Paços Ferreira
Benfica – Tondela
Boavista – Santa Clara
Sporting Braga – Marítimo Funchal
Moreirense – Vitória Guimarães
Farense – Gil Vicente
Rio Ave – Portimonense

Speelronde 14

vrijdag 15 januari 2021
zaterdag 16 januari 2021
zondag 17 januari 2021
maandag 18 januari 2021

Gil Vicente – Marítimo Funchal
Paços Ferreira – Sporting Braga
Nacional Madeira – Moreirense
Santa Clara – Famalicão
Vitória Guimarães – Farense
FC Porto – Benfica
Portimonense – Belenenses
Sporting Lissabon – Rio Ave
Tondela – Boavista

Speelronde 15

vrijdag 22 januari 2021
zaterdag 23 januari 2021
zondag 24 januari 2021
maandag 25 januari 2021

Famalicão – Vitória Guimarães
Belenenses – Tondela
Benfica – Nacional Madeira
Boavista – Sporting Lissabon
Sporting Braga – Gil Vicente
Marítimo Funchal – Paços Ferreira
Moreirense – Portimonense
Farense – FC Porto
Rio Ave – Santa Clara

Speelronde 16

vrijdag 29 januari 2021
zaterdag 30 januari 2021
zondag 31 januari 2021
maandag 1 februari 2021

Gil Vicente – Paços Ferreira
Nacional Madeira – Famalicão
Santa Clara – Belenenses
Vitória Guimarães – Marítimo Funchal
Moreirense – Sporting Braga
FC Porto – Rio Ave
Portimonense – Boavista
Sporting Lissabon – Benfica
Tondela – Farense

Speelronde 17

dinsdag 2 februari 2021
woensdag 3 februari 2021
donderdag 4 februari 2021

Famalicão – Moreirense
Paços Ferreira – Tondela
Belenenses – FC Porto
Benfica – Vitória Guimarães
Boavista – Gil Vicente
Sporting Braga – Portimonense
Marítimo Funchal – Sporting Lissabon
Farense – Santa Clara
Rio Ave – Nacional Madeira

Speelronde 18

vrijdag 5 februari 2021
zaterdag 6 februari 2021
zondag 7 februari 2021
maandag 8 februari 2021

Benfica – Famalicão
Boavista – Nacional Madeira
Marítimo Funchal – Santa Clara
Belenenses – Vitória Guimarães
Farense – Moreirense
Sporting Braga – FC Porto
Paços Ferreira – Portimonense
Gil Vicente – Sporting Lissabon
Rio Ave – Tondela

Speelronde 19

vrijdag 12 februari 2021
zaterdag 13 februari 2021
zondag 14 februari 2021
maandag 15 februari 2021

Portimonense – Gil Vicente
Sporting Lissabon – Paços Ferreira
Famalicão – Belenenses
Moreirense – Benfica
FC Porto – Boavista
Santa Clara – Sporting Braga
Tondela – Marítimo Funchal
Nacional Madeira – Farense
Vitória Guimarães – Rio Ave

Speelronde 20

vrijdag 19 februari 2021
zaterdag 20 februari 2021
zondag 21 februari 2021
maandag 22 februari 2021

Rio Ave – Famalicão
Belenenses – Nacional Madeira
Farense – Benfica
Gil Vicente – Santa Clara
Paços Ferreira – Vitória Guimarães
Boavista – Moreirense
Marítimo Funchal – FC Porto
Sporting Lissabon – Portimonense
Sporting Braga – Tondela

Speelronde 21

vrijdag 26 februari 2021
zaterdag 27 februari 2021
zondag 28 februari 2021
maandag 1 maart 2021

Tondela – Gil Vicente
Santa Clara – Paços Ferreira
Moreirense – Belenenses
Vitória Guimarães – Boavista
Nacional Madeira – Sporting Braga
Portimonense – Marítimo Funchal
Famalicão – Farense
Benfica – Rio Ave
FC Porto – Sporting Lissabon

Speelronde 22

vrijdag 5 maart 2021
zaterdag 6 maart 2021
zondag 7 maart 2021
maandag 8 maart 2021

Boavista – Famalicão
Paços Ferreira – Nacional Madeira
Belenenses – Benfica
Sporting Lissabon – Santa Clara
Sporting Braga – Vitória Guimarães
Marítimo Funchal – Moreirense
Gil Vicente – FC Porto
Rio Ave – Farense
Portimonense – Tondela

Speelronde 23

vrijdag 12 maart 2021
zaterdag 13 maart 2021
zondag 14 maart 2021
maandag 15 maart 2021

Vitória Guimarães – Gil Vicente
FC Porto – Paços Ferreira
Farense – Belenenses
Benfica – Boavista
Famalicão – Sporting Braga
Nacional Madeira – Marítimo Funchal
Moreirense – Rio Ave
Santa Clara – Portimonense
Tondela – Sporting Lissabon

Speelronde 24

vrijdag 19 maart 2021
zaterdag 20 maart 2021
zondag 21 maart 2021
maandag 22 maart 2021

Marítimo Funchal – Famalicão

Gil Vicente – Nacional Madeira

Rio Ave – Belenenses

Sporting Braga – Benfica

Sporting Lissabon – Vitória Guimarães

Paços Ferreira – Moreirense

Portimonense – FC Porto

Boavista – Farense

Santa Clara – Tondela

Speelronde 25

vrijdag 2 april 2021
zaterdag 3 april 2021
zondag 4 april 2021
maandag 5 april 2021

Rio Ave – Gil Vicente
Famalicão – Paços Ferreira
Belenenses – Boavista
Farense – Sporting Braga
FC Porto – Santa Clara
Benfica – Marítimo Funchal
Nacional Madeira – Portimonense
Moreirense – Sporting Lissabon
Vitória Guimarães – Tondela

Speelronde 26

vrijdag 9 april 2021
zaterdag 10 april 2021
zondag 11 april 2021
maandag 12 april 2021

Sporting Lissabon – Famalicão
Santa Clara – Nacional Madeira
Sporting Braga – Belenenses
Paços Ferreira – Benfica
Portimonense – Vitória Guimarães
Gil Vicente – Moreirense
Tondela – FC Porto
Marítimo Funchal – Farense
Boavista – Rio Ave

Speelronde 27

vrijdag 16 april 2021
zaterdag 17 april 2021
zondag 18 april 2021
maandag 19 april 2021

Benfica – Gil Vicente
Boavista – Paços Ferreira
Rio Ave – Sporting Braga
Vitória Guimarães – Santa Clara
Belenenses – Marítimo Funchal
Nacional Madeira – FC Porto
Famalicão – Portimonense
Farense – Sporting Lissabon
Moreirense – Tondela

Speelronde 28

dinsdag 20 april 2021
woensdag 21 april 2021
donderdag 22 april 2021

Gil Vicente – Famalicão
Tondela – Nacional Madeira
Sporting Lissabon – Belenenses
Portimonense – Benfica
Sporting Braga – Boavista
FC Porto – Vitória Guimarães
Santa Clara – Moreirense
Paços Ferreira – Farense
Marítimo Funchal – Rio Ave

Speelronde 29

vrijdag 23 april 2021
zaterdag 24 april 2021
zondag 25 april 2021
maandag 26 april 2021

Belenenses – Gil Vicente
Rio Ave – Paços Ferreira
Benfica – Santa Clara
Nacional Madeira – Vitória Guimarães
Boavista – Marítimo Funchal
Moreirense – FC Porto
Farense – Portimonense
Sporting Braga – Sporting Lissabon
Famalicão – Tondela

Speelronde 30

vrijdag 30 april 2021
zaterdag 1 mei 2021
zondag 2 mei 2021
maandag 3 mei 2021

FC Porto – Famalicão
Sporting Lissabon – Nacional Madeira
Paços Ferreira – Belenenses
Tondela – Benfica
Santa Clara – Boavista
Marítimo Funchal – Sporting Braga
Vitória Guimarães – Moreirense
Gil Vicente – Farense
Portimonense – Rio Ave

Speelronde 31

vrijdag 7 mei 2021
zaterdag 8 mei 2021
zondag 9 mei 2021
maandag 10 mei 2021

Marítimo Funchal – Gil Vicente
Sporting Braga – Paços Ferreira
Moreirense – Nacional Madeira
Famalicão – Santa Clara
Farense – Vitória Guimarães
Benfica – FC Porto
Belenenses – Portimonense
Rio Ave – Sporting Lissabon
Boavista – Tondela

Speelronde 32

dinsdag 11 mei 2021
woensdag 12 mei 2021
donderdag 13 mei 2021

Vitória Guimarães – Famalicão
Tondela – Belenenses
Nacional Madeira – Benfica
Sporting Lissabon – Boavista
Gil Vicente – Sporting Braga
Paços Ferreira – Marítimo Funchal
Portimonense – Moreirense
FC Porto – Farense
Santa Clara – Rio Ave

Speelronde 33

vrijdag 14 mei 2021
zaterdag 15 mei 2021
zondag 16 mei 2021
maandag 17 mei 2021

Paços Ferreira – Gil Vicente
Famalicão – Nacional Madeira
Belenenses – Santa Clara
Marítimo Funchal – Vitória Guimarães
Sporting Braga – Moreirense
Rio Ave – FC Porto
Boavista – Portimonense
Benfica – Sporting Lissabon
Farense – Tondela

Speelronde 34

dinsdag 18 mei 2021
woensdag 19 mei 2021
donderdag 20 mei 2021

Moreirense – Famalicão
Tondela – Paços Ferreira
FC Porto – Belenenses
Vitória Guimarães – Benfica
Gil Vicente – Boavista
Portimonense – Sporting Braga
Sporting Lissabon – Marítimo Funchal
Santa Clara – Farense
Nacional Madeira – Rio Ave

Play-offs promotie / degradatie

Nog geen programma bekend

Play-offs Segunda Liga

Nog geen programma bekend