Premjer Liga

Rusland: het land van onbegrensde mogelijkheden! Op slechts een paar vlieguren verwijderd bevinden zich steden als Sint-Petersburg (waar u grootmacht Zenit aan het werk kunt zien) en Moskou. Deze laatste stad mag niet op uw bucketlist ontbreken; cultureel gezien is Moskou een fantastische stad en het feit dat er hier maarliefst vier ploegen (Lokomotiv, CSKA, Spartak en Dinamo) op het hoogste niveau actief zijn biedt vele mogelijkheden voor een VanBastische voetbalstedentrip!

Clubs actief in de Premjer Liga in het seizoen 2020-2021

Wedstrijden in de Premjer Liga worden pas een aantal weken van te voren definitief vastgesteld; raadpleeg het speelrondenoverzicht hier beneden of de site van Soccerway  om het actuele wedstrijdschema per speelronde of per datum te zien en boek daarna je voetbalstedentrip via de subpagina van de desbetreffende club! Weet je al welke wedstrijd je wilt bezoeken (tip: vertrek op vrijdagochtend of -middag naar je bestemming en kom pas op maandag terug)? Vraag dan meteen een offerte aan:

Programma

Premjer Liga 

seizoen 2020-2021

Speelronde 1

vrijdag 7 augustus 2020
zaterdag 8 augustus 2020
zondag 9 augustus 2020
maandag 10 augustus 2020

FC Khimki – CSKA Moskou
Tambov – Rostov
Ufa – Krasnodar
Arsenal Tula – Akhmat Grozny
Spartak Moskou – Sochi
Ural – Dinamo Moskou
Rotor Volgograd – Zenit Sint Petersburg
Rubin Kazan – Lokomotiv Moskou

Speelronde 2

vrijdag 14 augustus 2020
zaterdag 15 augustus 2020
zondag 16 augustus 2020
maandag 17 augustus 2020

Arsenal Tula – Ufa
Sochi – FC Khimki
Spartak Moskou – Akhmat Grozny
Dinamo Moskou – Rotor Volgograd
Rubin Kazan – Ural
CSKA Moskou – Tambov
Lokomotiv Moskou – Krasnodar
Rostov – Zenit Sint Petersburg

Speelronde 3

dinsdag 18 augustus 2020
woensdag 19 augustus 2020
donderdag 20 augustus 2020

Sochi – Rubin Kazan
Tambov – FC Khimki
Krasnodar – Arsenal Tula
Ufa – Spartak Moskou
Ural – Lokomotiv Moskou
Akhmat Grozny – Rotor Volgograd
Dinamo Moskou – Rostov
Zenit Sint Petersburg – CSKA Moskou

Speelronde 4

vrijdag 21 augustus 2020
zaterdag 22 augustus 2020
zondag 23 augustus 2020
maandag 24 augustus 2020

Ural – Krasnodar
FC Khimki – Akhmat Grozny
Arsenal Tula – Dinamo Moskou
Zenit Sint Petersburg – Tambov
CSKA Moskou – Rubin Kazan
Rotor Volgograd – Sochi
Ufa – Rostov
Spartak Moskou – Lokomotiv Moskou

Speelronde 5

dinsdag 25 augustus 2020
woensdag 26 augustus 2020
donderdag 27 augustus 2020

Tambov – Sochi
Arsenal Tula – FC Khimki
Lokomotiv Moskou – Akhmat Grozny
Rubin Kazan – Ufa
Rotor Volgograd – Spartak Moskou
Rostov – Ural
Krasnodar – CSKA Moskou
Dinamo Moskou – Zenit Sint Petersburg

Speelronde 6

vrijdag 28 augustus 2020
zaterdag 29 augustus 2020
zondag 30 augustus 2020
maandag 31 augustus 2020

Rubin Kazan – Tambov
Spartak Moskou – Arsenal Tula
FC Khimki – Rotor Volgograd
Ufa – Dinamo Moskou
Lokomotiv Moskou – Zenit Sint Petersburg
Akhmat Grozny – CSKA Moskou
Krasnodar – Rostov
Sochi – Ural

Speelronde 7

vrijdag 11 september 2020
zaterdag 12 september 2020
zondag 13 september 2020
maandag 14 september 2020

Zenit Sint Petersburg – Arsenal Tula
Rostov – Lokomotiv Moskou
Akhmat Grozny – Sochi
CSKA Moskou – Spartak Moskou
Dinamo Moskou – Rubin Kazan
Tambov – Ufa
Rotor Volgograd – Krasnodar
Ural – FC Khimki

Speelronde 8

vrijdag 18 september 2020
zaterdag 19 september 2020
zondag 20 september 2020
maandag 21 september 2020

Rostov – Rotor Volgograd
Krasnodar – FC Khimki
Dinamo Moskou – Akhmat Grozny
Lokomotiv Moskou – Tambov
Rubin Kazan – Spartak Moskou
Arsenal Tula – Sochi
Ufa – CSKA Moskou
Ural – Zenit Sint Petersburg

Speelronde 9

vrijdag 25 september 2020
zaterdag 26 september 2020
zondag 27 september 2020
maandag 28 september 2020

Zenit Sint Petersburg – Ufa
Tambov – Spartak Moskou
Akhmat Grozny – Ural
CSKA Moskou – Lokomotiv Moskou
Sochi – Krasnodar
Arsenal Tula – Rostov
Rotor Volgograd – Rubin Kazan
FC Khimki – Dinamo Moskou

Speelronde 10

vrijdag 2 oktober 2020
zaterdag 3 oktober 2020
zondag 4 oktober 2020
maandag 5 oktober 2020

Spartak Moskou – Zenit Sint Petersburg
Dinamo Moskou – Krasnodar
Lokomotiv Moskou – FC Khimki
Tambov – Arsenal Tula
Sochi – Rostov
Rubin Kazan – Akhmat Grozny
Ufa – Rotor Volgograd
Ural – CSKA Moskou

Speelronde 11

vrijdag 16 oktober 2020
zaterdag 17 oktober 2020
zondag 18 oktober 2020
maandag 19 oktober 2020

Zenit Sint Petersburg – Sochi
Rostov – Akhmat Gozny
Krasnodar – Rubin Kazan
CSKA Moskou – Dinamo Moskou
Lokomotiv Moskou – Ufa
Arsenal Tula – Ural
Rotor Volgograd – Tambov
FC Khimki – Spartak Moskou

Speelronde 12

vrijdag 23 oktober 2020
zaterdag 24 oktober 2020
zondag 25 oktober 2020
maandag 26 oktober 2020

Zenit Sint Petersburg – Rubin Kazan
Rostov – FC Khimki
Krasnodar – Spartak Moskou
Akhmat Grozny – Ufa
CSKA Moskou – Arsenal Tula
Dinamo Moskou – Sochi
Lokomotiv Moskou – Rotor Volgograd
Ural – Tambov

Speelronde 13

vrijdag 30 oktober 2020
zaterdag 31 oktober 2020
zondag 1 november 2020
maandag 2 november 2020

Spartak Moskou – Rostov
Akhmat Grozny – Krasnodar
Tambov – Dinamo Moskou
Sochi – Lokomotiv Moskou
Rubin Kazan – Arsenal Tula
Rotor Volgograd – CSKA Moskou
Ufa – Ural
FC Khimki – Zenit Sint Petersburg

Speelronde 14

vrijdag 6 november 2020
zaterdag 7 november 2020
zondag 8 november 2020
maandag 9 november 2020

Zenit Sint Petersburg – Krasnodar
CSKA Moskou – Rostov
Dinamo Moskou – Lokomotiv Moskou
Tambov – Akhmat Grozny
Sochi – Ufa
Arsenal Tula – Rotor Volgograd
Ural – Spartak Moskou
FC Khimki – Rubin Kazan

Speelronde 15

vrijdag 20 november 2020
zaterdag 21 november 2020
zondag 22 november 2020
maandag 23 november 2020

Spartak Moskou – Dinamo Moskou
Krasnodar – Tambov
Akhmat Grozny – Zenit Sint Petersburg
CSKA Moskou – Sochi
Lokomotiv Moskou – Arsenal Tula
Rubin Kazan – Rostov
Rotor Volgograd – Ural
Ufa – FC Khimki

Speelronde 16

vrijdag 27 november 2020
zaterdag 28 november 2020
zondag 29 november 2020
maandag 30 november 2020

Spartak Moskou – Rotor Volgograd
Rostov – Dinamo Moskou
Akhmat Grozny – Lokomotiv Moskou
Rubin Kazan – CSKA Moskou
Arsenal Tula – Zenit Sint Petersburg
Ufa – Tambov
Ural – Sochi
FC Khimki – Krasnodar

Speelronde 17

vrijdag 4 december 2020
zaterdag 5 december 2020
zondag 6 december 2020
maandag 7 december 2020

Zenit Sint Petersburg – Ural
Rostov – Ufa
Krasnodar – Rotor Volgograd
CSKA Moskou – FC Khimki
Dinamo Moskou – Arsenal Tula
Lokomotiv Moskou – Rubin Kazan
Spartak Moskou – Tambov
Sochi – Akhmat Grozny

Speelronde 18

vrijdag 11 december 2020
zaterdag 12 december 2020
zondag 13 december 2020
maandag 14 december 2020

Zenit Sint Petersburg – Dinamo Moskou
Krasnodar – Lokomotiv Moskou
Akhmat Grozny – Rostov
CSKA Moskou – Ural
Tambov – Rubin Kazan
Sochi – Spartak Moskou
Rotor Volgograd – Ufa
FC Khimki – Arsenal Tula

Speelronde 19

dinsdag 15 december 2020
woensdag 16 december 2020
donderdag 17 december 2020

Zenit Sint Petersburg – Spartak Moskou
Krasnodar – Ufa
Akhmat Grozny – Rubin Kazan
Rostov – CSKA Moskou
Tambov – Ural
Sochi – Dinamo Moskou
Rotor Volgograd – Arsenal Tula
FC Khimki – Lokomotiv Moskou

Speelronde 20

vrijdag 26 februari 2021
zaterdag 27 februari 2021
zondag 28 februari 2021
maandag 1 maart 2021

Zenit Sint Petersburg – Rostov
Spartak Moskou – Rubin Kazan
Krasnodar – Ural
Akhmat Grozny – Dinamo Moskou
Lokomotiv Moskou – CSKA Moskou
Tambov – Rotor Volgograd
Sochi – Arsenal Tula
FC Khimki -Ufa

Speelronde 21

vrijdag 5 maart 2021
zaterdag 6 maart 2021
zondag 7 maart 2021
maandag 8 maart 2021

Spartak Moskou – Krasnodar
Rostov – Sochi
CSKA Moskou – Akhmat Grozny
Dinamo Moskou – Tambov
Rubin Kazan – Zenit Sint Petersburg
Arsenal Tula – Lokomotiv Moskou
Rotor Volgograd – FC Khimki
Ural – Ufa

Speelronde 22

vrijdag 12 maart 2021
zaterdag 13 maart 2021
zondag 14 maart 2021
maandag 15 maart 2021

Zenit Sint Petersburg – Akhmat Grozny
Dinamo Moskou – Spartak Moskou
Lokomotiv Moskou – Sochi
Tambov – Krasnodar
Arsenal Tula – CSKA Moskou
Ufa – Rubin Kazan
Ural – Rotor Volgograd
FC Khimki – Rostov

Speelronde 23

vrijdag 19 maart 2021
zaterdag 20 maart 2021
zondag 21 maart 2021
maandag 22 maart 2021

Spartak Moskou – Ural
Krasnodar – Dinamo Moskou
Akhmat Grozny – Arsenal Tula
CSKA Moskou – Zenit Sint Petersburg
Sochi – Tambov
Rubin Kazan – FC Khimki
Rotor Volgograd – Rostov
Ufa – Lokomotiv Moskou

Speelronde 24

vrijdag 2 april 2021
zaterdag 3 april 2021
zondag 4 april 2021
maandag 5 april 2021

Zenit Sint Petersburg – FC Khimki
Rostov – Spartak Moskou
Krasnodar – Akhmat Grozny
Dinamo Moskou – Ufa
Tambov – CSKA Moskou
Rubin Kazan – Sochi
Rotor Volgograd – Lokomotiv Moskou
Ural – Arsenal Tula

Speelronde 25

vrijdag 9 april 2021
zaterdag 10 april 2021
zondag 11 april 2021
maandag 12 april 2021

Rostov – Rubin Kazan
CSKA Moskou – Rotor Volgograd
Dinamo Moskou – Ural
Lokomotiv Moskou – Spartak Moskou
Sochi – Zenit Sint Petersburg
Arsenal Tula – Krasnodar
Ufa – Akhmat Grozny
FC Khimki – Tambov

Speelronde 26

vrijdag 16 april 2021
zaterdag 17 april 2021
zondag 18 april 2021
maandag 19 april 2021

Spartak Moskou – Ufa
Krasnodar – Zenit Sint Petersburg
Akhmat Grozny – FC Khimki
Lokomotiv Moskou – Rostov
Sochi – CSKA Moskou
Arsenal Tula – Tambov
Rotor Volgograd – Dinamo Moskou
Ural – Rubin Kazan

Speelronde 27

vrijdag 23 april 2021
zaterdag 24 april 2021
zondag 25 april 2021
maandag 26 april 2021

Zenit Sint Petersburg – Rotor Volgograd
Spartak Moskou – CSKA Moskou
Rostov – Arsenal Tula
Dinamo Moskou – FC Khimki
Tambov – Lokomotiv Moskou
Rubin Kazan – Krasnodar
Ufa – Sochi
Ural – Akhmat Grozny

Speelronde 28

vrijdag 30 april 2021
zaterdag 1 mei 2021
zondag 2 mei 2021
maandag 3 mei 2021

Zenit Sint Petersburg – Lokomotiv Moskou
Rostov – Tambov
Krasnodar – Sochi
CSKA Moskou – Ufa
Rubin Kazan – Dinamo Moskou
Arsenal Tula – Spartak Moskou
Rotor Volgograd – Akhmat Grozny
FC Khimki – Ural

Speelronde 29

vrijdag 7 mei 2021
zaterdag 8 mei 2021
zondag 9 mei 2021
maandag 10 mei 2021

Spartak Moskou – FC Khimki
Akhmat Grozny – Tambov
CSKA Moskou – Krasnodar
Lokomotiv Moskou – Dinamo Moskou
Sochi – Rotor Volgograd
Arsenal Tula – Rubin Kazan
Ufa – Zenit Sint Petersburg
Ural – Rostov

Speelronde 30

vrijdag 14 mei 2021
zaterdag 15 mei 2021
zondag 16 mei 2021
maandag 17 mei 2021

Rostov – Krasnodar
Akhmat Grozny – Spartak Moskou
Dinamo Moskou – CSKA Moskou
Lokomotiv Moskou – Ural
Tambov – Zenit Sint Petersburg
Rubin Kazan – Rotor Volgograd
Ufa – Arsenal Tula
FC Khimki – Sochi

Play-offs promotie / degradatie

Nog geen programma bekend

Play-offs FNL

Nog geen programma bekend

Play-offs 2. Division

Nog geen programma bekend