Premiership

Behalve Celtic en Rangers FC, de grote rivalen die beiden hun thuiswedstrijden afwerken in Glasgow, zijn er nog voldoende andere opties in Schotland. Ontdek met VanBastisch bijvoorbeeld Edinburgh en bezoek een wedstrijd van Hibernian of Hearts; of reis af naar Dundee om de plaatselijke FC te bewonderen!

Clubs actief in het Premiership in het seizoen 2020-2021

Wedstrijden in de Premiership worden pas een aantal weken van te voren definitief vastgesteld; raadpleeg het speelrondenoverzicht hier beneden of de site van Soccerway  om het actuele wedstrijdschema per speelronde of per datum te zien en boek daarna je voetbalstedentrip via de subpagina van de desbetreffende club! Weet je al welke wedstrijd je wilt bezoeken (tip: vertrek op vrijdagochtend of -middag naar je bestemming en kom pas op maandag terug)? Vraag dan meteen een offerte aan:

Programma

Premiership

seizoen 2020-2021

Speelronde 1

zaterdag 01/08/2020
Aberdeen – Glasgow Rangers
Dundee United – St. Johnstone
Hibernian – Kilmarnock
Saint Mirren – Livingston
Celtic – Hamilton Academical
Ross County – Motherwell

Speelronde 2

zaterdag 08/08/2020
Kilmarnock – Celtic
Hamilton Academical – Ross County
Livingston – Hibernian
Motherwell – Dundee United
Glasgow Rangers – Saint Mirren
St. Johnstone – Aberdeen

Speelronde 3

woensdag 12/08/2020
Dundee United – Hibernian
Saint Mirren – Celtic
Aberdeen – Hamilton Academical
Motherwell – Livingston
Glasgow Rangers – St. Johnstone
Ross County – Kilmarnock

Speelronde 4

zaterdag 15/08/2020
Celtic – Aberdeen
Hamilton Academical – Saint Mirren
Kilmarnock – St. Johnstone
Ross County – Dundee United
Hibernian – Motherwell
Livingston – Glasgow Rangers

Speelronde 5

 zaterdag 22/08/2020
Motherwell – Hamilton Academical
Glasgow Rangers – Kilmarnock
Saint Mirren – Ross County
Dundee United – Celtic
Aberdeen – Livingston
St. Johnstone – Hibernian 

Speelronde 6

zaterdag 29/08/2020
Celtic – Motherwell
Kilmarnock – Dundee United
Livingston – Ross County
St. Johnstone – Saint Mirren
Hamilton Academical – Glasgow Rangers
Hibernian – Aberdeen

Speelronde 7

zaterdag 12/09/2020
Aberdeen – Kilmarnock
Livingston – Hamilton Academical
Motherwell – St. Johnstone
Glasgow Rangers – Dundee United
Ross County – Celtic
Saint Mirren – Hibernian

Speelronde 8

zaterdag 19/09/2020
Aberdeen – Motherwell
Celtic – Livingston
Dundee United – Saint Mirren
Hibernian – Glasgow Rangers
Kilmarnock – Hamilton Academical
St. Johnstone – Ross County

Speelronde 9

zaterdag 26/09/2020
Celtic – Hibernian
Hamilton Academical – Dundee United
Livingston – St. Johnstone
Motherwell – Glasgow Rangers
Ross County – Aberdeen
Saint Mirren – Kilmarnock

Speelronde 10

vrijdag 02/10/2020
Aberdeen – Saint Mirren
Dundee United – Livingston
Hibernian – Hamilton Academical
Kilmarnock – Motherwell
Glasgow Rangers – Ross County
St. Johnstone – Celtic

Speelronde 11

zaterdag 17/10/2020
Celtic – Glasgow Rangers
Dundee United – Aberdeen
Hamilton Academical – St. Johnstone
Livingston – Kilmarnock
Ross County – Hibernian
Saint Mirren – Motherwell

Speelronde 12

zaterdag 24/10/2020
Aberdeen – Celtic
Kilmarnock – Hibernian
Motherwell – Ross County
Glasgow Rangers – Livingston
St. Johnstone – Dundee United
Saint Mirren – Hamilton Academical

Speelronde 13

zaterdag 31/10/2020
Celtic – Saint Mirren
Dundee United – Ross County
Hamilton Academical – Aberdeen
Hibernian – St. Johnstone
Kilmarnock – Glasgow Rangers
Livingston – Motherwell

Speelronde 14

zaterdag 07/11/2020
Aberdeen – Hibernian
Motherwell – Celtic
Glasgow Rangers – Hamilton Academical
Ross County – Livingston
St. Johnstone – Kilmarnock
Saint Mirren – Dundee United

Speelronde 15

zaterdag 21/11/2020
Dundee United – Hamilton Academical
Hibernian – Celtic
Kilmarnock – Ross County
Livingston – Saint Mirren
Glasgow Rangers – Aberdeen
St. Johnstone – Motherwell

Speelronde 16

zaterdag 05/12/2020
Celtic – St. Johnstone
Hamilton Academical – Kilmarnock
Livingston – Dundee United
Motherwell – Hibernian
Ross County – Glasgow Rangers
Saint Mirren – Aberdeen

Speelronde 17

zaterdag 12/12/2020
Aberdeen – Ross County
Celtic – Kilmarnock
Dundee United – Glasgow Rangers
Hamilton Academical – Hibernian
Motherwell – Saint Mirren
St. Johnstone – Livingston

Speelronde 18

 zaterdag 19/12/2020

Hibernian – Dundee United
Kilmarnock – Aberdeen
Livingston – Celtic
Glasgow Rangers – Motherwell
Ross County – Hamilton Academical
Saint Mirren – St. Johnstone 

Speelronde 19

woensdag 23/12/2020
Celtic – Ross County
Dundee United – Kilmarnock
Hamilton Academical – Livingston
Hibernian – Saint Mirren
Motherwell – Aberdeen
St. Johnstone – Glasgow Rangers

Speelronde 20

zaterdag 26/12/2020
Aberdeen – St. Johnstone
Dundee United – Motherwell
Hamilton Academical – Celtic
Kilmarnock – Livingston
Glasgow Rangers – Hibernian
Ross County – Saint Mirren

Speelronde 21

woensdag 30/12/2020
Celtic – Dundee United
Hibernian – Ross County
Livingston – Aberdeen
Motherwell – Kilmarnock
St. Johnstone – Hamilton Academical
Saint Mirren – Glasgow Rangers

Speelronde 22

zaterdag 02/01/2021
Aberdeen – Dundee United
Hamilton Academical – Motherwell
Hibernian – Livingston
Kilmarnock – Saint Mirren
Glasgow Rangers – Celtic
Ross County – St. Johnstone

Speelronde 23

zaterdag 09/01/2021
Aberdeen – Glasgow Rangers
Celtic – Hibernian
Dundee United – St. Johnstone
Kilmarnock – Hamilton Academical
Livingston – Ross County
Saint Mirren – Motherwell

Speelronde 24

zaterdag 16/01/2021

Celtic – Livingston
Hamilton Academical – Dundee United
Hibernian – Kilmarnock
Motherwell – Glasgow Rangers
Ross County – Aberdeen
St. Johnstone – Saint Mirren

Speelronde 25

zaterdag 23/01/2021
Aberdeen – Motherwell
Dundee United – Hibernian
Kilmarnock – St. Johnstone
Livingston – Hamilton Academical
Glasgow Rangers – Ross County
Saint Mirren – Celtic

Speelronde 26

woensdag 27/01/2021
Celtic – Hamilton Academical
Dundee United – Saint Mirren
Hibernian – Glasgow Rangers
Livingston – Kilmarnock
Ross County – Motherwell
St. Johnstone – Aberdeen

Speelronde 27

woensdag 03/02/2021
Aberdeen – Livingston
Hamilton Academical – Ross County
Kilmarnock – Celtic
Motherwell – Dundee United
Glasgow Rangers – St. Johnstone
Saint Mirren – Hibernian

Speelronde 28

zaterdag 06/02/2021
Celtic – Motherwell
Hamilton Academical – Glasgow Rangers
Hibernian – Aberdeen
Livingston – St. Johnstone
Ross County – Dundee United
Saint Mirren – Kilmarnock

Speelronde 29

zaterdag 13/02/2021
Aberdeen – Saint Mirren
Dundee United – Livingston
Motherwell – Hamilton Academical
Glasgow Rangers – Kilmarnock
Ross County – Hibernian
St. Johnstone – Celtic

Speelronde 30

zaterdag 27/02/2021
Celtic – Aberdeen
Hamilton Academical – St. Johnstone
Hibernian – Motherwell
Kilmarnock – Dundee United
Livingston – Glasgow Rangers
Saint Mirren – Ross County

Speelronde 31

zaterdag 06/03/2021
Aberdeen – Hamilton Academical
Dundee United – Celtic
Motherwell – Livingston
Glasgow Rangers – Saint Mirren
Ross County – Kilmarnock
St. Johnstone – Hibernian

Speelronde 32

zaterdag 20/03/2021
Celtic – Glasgow Rangers
Dundee United – Aberdeen
Hamilton Academical – Saint Mirren
Kilmarnock – Motherwell
Livingston – Hibernian
St. Johnstone – Ross County

Speelronde 33

zaterdag 03/04/2021
Aberdeen – Kilmarnock
Hibernian – Hamilton Academical
Motherwell – St. Johnstone
Glasgow Rangers – Dundee United
Ross County – Celtic
Saint Mirren – Livingston

Play-offs (Kampioensgroep)

Nog geen programma bekend

Play-offs (Degradatiegroep)

Nog geen programma bekend

Play-offs Championship

Nog geen programma bekend