Primera División

Messi en Suarez in Barcelona… Madrid met Bale en Modric bij Real of Costa bij Atletico? Of toch Valencia of Sevilla… Spanje biedt legio mogelijkheden voor een onvergetelijke voetbalstedentrip: het fijne klimaat en het grote aantal aantrekkelijke clubs maakt het kiezen niet makkelijker! Laat VanBastisch u begeleiden bij het maken van de juiste keuze en u een heerlijke reis bezorgen!

Clubs actief in de Primera División in het seizoen 2020-2021

Wedstrijden in de Primera División worden pas een aantal weken van te voren definitief vastgesteld; raadpleeg het speelrondenoverzicht hier beneden of de site van Soccerway  om het actuele wedstrijdschema per speelronde of per datum te zien en boek daarna je voetbalstedentrip via de subpagina van de desbetreffende club! Weet je al welke wedstrijd je wilt bezoeken (tip: vertrek op vrijdagochtend of -middag naar je bestemming en kom pas op maandag terug)? Vraag dan meteen een offerte aan:

Programma

Primera División

seizoen 2020-2021

Speelronde 1

vrijdag 11 september 2020
zaterdag 12 september 2020
zondag 13 september 2020
maandag 14 september 2020

Granada – Athletic de Bilbao
Eibar – Celta de Vigo
Cádiz – Osasuna
Barcelona – Elche
Real Madrid – Getafe
Real Valladolid – Real Sociedad
Villarreal – Huesca
Valencia – Levante
Alavés – Real Betis Sevilla
Atlético Madrid – Sevilla

Speelronde 2

vrijdag 18 september 2020
zaterdag 19 september 2020
zondag 20 september 2020
maandag 21 september 2020

Getafe – Osasuna
Villarreal – Eibar
Celta de Vigo – Valencia
Levante – Atlético Madrid
Sevilla – Elche
Huesca – Cádiz
Granada – Alavés
Real Sociedad – Real Madrid
Real Betis Sevilla – Real Valladolid
Athletic de Bilbao – Barcelona

Speelronde 3

vrijdag 25 september 2020
zaterdag 26 september 2020
zondag 27 september 2020
maandag 28 september 2020

Alavés – Getafe
Atlético Madrid – Granada
Barcelona – Villarreal
Real Betis Sevilla – Real Madrid
Eibar – Athletic de Bilbao
Cádiz – Sevilla
Osasuna – Levante
Valencia – Huesca
Real Valladolid – Celta de Vigo
Elche – Real Sociedad

Speelronde 4

dinsdag 29 september 2020
woensdag 30 september 2020
donderdag 1 oktober 2020

Athletic de Bilbao – Cádiz
Celta de Vigo – Barcelona
Eibar – Elche
Getafe – Real Betis Sevilla
Granada – Osasuna
Huesca – Atlético Madrid
Real Madrid – Real Valladolid
Real Sociedad – Valencia
Sevilla – Levante
Villarreal – Alavés

Speelronde 5

vrijdag 2 oktober 2020
zaterdag 3 oktober 2020
zondag 4 oktober 2020
maandag 5 oktober 2020

Alavés – Athletic de Bilbao
Atlético Madrid – Villarreal
Barcelona – Sevilla
Cádiz – Granada
Levante – Real Madrid
Osasuna – Celta de Vigo
Real Sociedad – Getafe
Valencia – Real Betis Sevilla
Real Valladolid – Eibar
Elche – Huesca

Speelronde 6

vrijdag 16 oktober 2020
zaterdag 17 oktober 2020
zondag 18 oktober 2020
maandag 19 oktober 2020

Alavés – Elche
Athletic de Bilbao – Levante
Real Betis Sevilla – Real Sociedad
Celta de Vigo – Atlético Madrid
Eibar – Osasuna
Getafe – Barcelona
Granada – Sevilla
Huesca – Real Valladolid
Real Madrid – Cádiz
Villarreal – Valencia

Speelronde 7

vrijdag 23 oktober 2020
zaterdag 24 oktober 2020
zondag 25 oktober 2020
maandag 26 oktober 2020

Atlético Madrid – Real Betis Sevilla

Barcelona – Real Madrid
Getafe – Granada
Cádiz – Villarreal
Levante – Celta de Vigo
Osasuna – Athletic de Bilbao
Real Sociedad – Huesca
Sevilla – Eibar
Real Valladolid – Alavés
Elche – Valencia

Speelronde 8

vrijdag 30 oktober 2020
zaterdag 31 oktober 2020
zondag 1 november 2020
maandag 2 november 2020

Alavés – Barcelona
Athletic de Bilbao – Sevilla
Real Betis Sevilla – Elche
Celta de Vigo – Real Sociedad
Eibar – Cádiz
Granada – Levante
Osasuna – Atlético Madrid
Real Madrid – Huesca
Valencia – Getafe
Villarreal – Real Valladolid

Speelronde 9

vrijdag 6 november 2020
zaterdag 7 november 2020
zondag 8 november 2020
maandag 9 november 2020

Atlético Madrid – Cádiz
Barcelona – Real Betis Sevilla
Getafe – Villarreal
Huesca – Eibar
Levante – Alavés
Real Sociedad – Granada
Sevilla – Osasuna
Valencia – Real Madrid
Real Valladolid – Athletic de Bilbao
Elche – Celta de Vigo

Speelronde 10

vrijdag 20 november 2020
zaterdag 21 november 2020
zondag 22 november 2020
maandag 23 november 2020

Alavés – Valencia
Athletic de Bilbao – Real Betis Sevilla
Atlético Madrid – Barcelona
Eibar – Getafe
Cádiz – Real Sociedad
Granada – Real Valladolid
Levante – Elche
Osasuna – Huesca
Sevilla – Celta de Vigo
Villarreal – Real Madrid

Speelronde 11

vrijdag 27 november 2020
zaterdag 28 november 2020
zondag 29 november 2020
maandag 30 november 2020

Barcelona – Osasuna
Real Betis Sevilla – Eibar
Celta de Vigo – Granada
Getafe – Athletic de Bilbao
Huesca – Sevilla
Real Madrid – Alavés
Real Sociedad – Villarreal
Valencia – Atlético Madrid
Real Valladolid – Levante
Elche – Cádiz

Speelronde 12

vrijdag 4 december 2020
zaterdag 5 december 2020
zondag 6 december 2020
maandag 7 december 2020

Alavés – Real Sociedad
Athletic de Bilbao – Celta de Vigo
Atlético Madrid – Real Valladolid
Eibar – Valencia
Cádiz – Barcelona
Granada – Huesca
Levante – Getafe
Osasuna – Real Betis Sevilla
Sevilla – Real Madrid
Villarreal – Elche

Speelronde 13

vrijdag 11 december 2020
zaterdag 12 december 2020
zondag 13 december 2020
maandag 14 december 2020

Barcelona – Levante
Real Betis Sevilla – Villarreal
Celta de Vigo – Cádiz
Getafe – Sevilla
Huesca – Alavés
Real Madrid – Atlético Madrid
Real Sociedad – Eibar
Valencia – Athletic de Bilbao
Real Valladolid – Osasuna
Elche – Granada

Speelronde 14

vrijdag 18 december 2020
zaterdag 19 december 2020
zondag 20 december 2020
maandag 21 december 2020

Athletic de Bilbao – Huesca
Atlético Madrid – Elche
Barcelona – Valencia
Celta de Vigo – Alavés
Eibar – Real Madrid
Cádiz – Getafe
Granada – Real Betis Sevilla
Levante – Real Sociedad
Osasuna – Villarreal
Sevilla – Real Valladolid

Speelronde 15

dinsdag 22 december 2020
woensdag 23 december 2020
donderdag 24 december 2020

Alavés – Eibar
Real Betis Sevilla – Cádiz
Getafe – Celta de Vigo
Huesca – Levante
Real Madrid – Granada
Real Sociedad – Atlético Madrid
Valencia – Sevilla
Real Valladolid – Barcelona
Villarreal – Athletic de Bilbao
Elche – Osasuna

Speelronde 16

dinsdag 29 december 2020
woensdag 30 december 2020
donderdag 31 december 2020

Athletic de Bilbao – Real Sociedad
Atlético Madrid – Getafe
Barcelona – Eibar
Celta de Vigo – uesca
Cádiz – Real Valladolid
Granada – Valencia
Levante – Real Betis Sevilla
Osasuna – Alavés
Sevilla – Villarreal
Elche – Real Madrid

Speelronde 17

vrijdag 1 januari 2021
zaterdag 2 januari 2021
zondag 3 januari 2021
maandag 4 januari 2021

Alavés – Atlético Madrid
Athletic de Bilbao – Elche
Real Betis Sevilla – Sevilla
Eibar – Granada
Getafe – Real Valladolid
Huesca – Barcelona
Real Madrid – Celta de Vigo
Real Sociedad – Osasuna
Valencia – Cádiz
Villarreal – Levante

Speelronde 18

vrijdag 8 januari 2021
zaterdag 9 januari 2021
zondag 10 januari 2021
maandag 11 januari 2021

Atlético Madrid – Athletic de Bilbao
Celta de Vigo – Villarreal
Cádiz – Alavés
Granada – Barcelona
Huesca – Real Betis Sevilla
Levante – Eibar
Osasuna – Real Madrid
Sevilla – Real Sociedad
Real Valladolid – Valencia
Elche – Getafe

Speelronde 19

dinsdag 19 januari 2021
woensdag 20 januari 2021
donderdag 21 januari 2021

Alavés – Sevilla
Barcelona – Real Sociedad
Real Betis Sevilla – Celta de Vigo
Eibar – Atlético Madrid
Getafe – Huesca
Cádiz – Levante
Real Madrid – Athletic de Bilbao
Valencia – Osasuna
Real Valladolid – Elche
Villarreal – Granada

Speelronde 20

vrijdag 22 januari 2021
zaterdag 23 januari 2021
zondag 24 januari 2021
maandag 25 januari 2021

Alavés – Real Madrid
Athletic de Bilbao – Getafe
Atlético Madrid – Valencia
Celta de Vigo – Eibar
Huesca – Villarreal
Levante – Real Valladolid
Osasuna – Granada
Real Sociedad – Real Betis Sevilla
Sevilla – Cádiz
Elche – Barcelona

Speelronde 21

vrijdag 29 januari 2021
zaterdag 30 januari 2021
zondag 31 januari 2021
maandag 1 februari 2021

Barcelona – Athletic de Bilbao
Real Betis Sevilla – Osasuna
Eibar – Sevilla
Getafe – Alavés
Cádiz – Atlético Madrid
Granada – Celta de Vigo
Real Madrid – Levante
Valencia – Elche
Real Valladolid – Huesca
Villarreal – Real Sociedad

Speelronde 22

vrijdag 5 februari 2021
zaterdag 6 februari 2021
zondag 7 februari 2021
maandag 8 februari 2021

Alavés – Real Valladolid
Athletic de Bilbao – Valencia
Atlético Madrid – Celta de Vigo
Real Betis Sevilla – Barcelona
Huesca – Real Madrid
Levante – Granada
Osasuna – Eibar
Real Sociedad – Cádiz
Sevilla – Getafe
Elche – Villarreal

Speelronde 23

vrijdag 12 februari 2021
zaterdag 13 februari 2021
zondag 14 februari 2021
maandag 15 februari 2021

Barcelona – Alavés
Celta de Vigo – Elche
Eibar – Real Valladolid
Getafe – Real Sociedad
Cádiz – Athletic de Bilbao
Granada – Atlético Madrid
Levante – Osasuna
Real Madrid – Valencia
Sevilla – Huesca
Villarreal – Real Betis Sevilla

Speelronde 24

vrijdag 19 februari 2021
zaterdag 20 februari 2021
zondag 21 februari 2021
maandag 22 februari 2021

Athletic de Bilbao – Villarreal
Atlético Madrid – Levante
Barcelona – Cádiz
Real Betis Sevilla – Getafe
Huesca – Granada
Osasuna – Sevilla
Real Sociedad – Alavés
Valencia – Celta de Vigo
Real Valladolid – Real Madrid
Elche – Eibar

Speelronde 25

vrijdag 26 februari 2021
zaterdag 27 februari 2021
zondag 28 februari 2021
maandag 1 maart 2021

Alavés – Osasuna
Celta de Vigo – Real Valladolid
Eibar – Huesca
Getafe- Valencia
Cádiz – Real Betis Sevilla
Granada – Elche
Levante – Athletic de Bilbao
Real Madrid – Real Sociedad
Sevilla – Barcelona
Villarreal – Atlético Madrid

Speelronde 26

vrijdag 5 maart 2021
zaterdag 6 maart 2021
zondag 7 maart 2021
maandag 8 maart 2021

Athletic de Bilbao – Granada
Atlético Madrid – Real Madrid
Real Betis Sevilla – Alavés
Cádiz – Eibar
Huesca – Celta de Vigo
Osasuna – Barcelona
Real Sociedad – Levante
Valencia – Villarreal
Real Valladolid – Getafe
Elche – Sevilla

Speelronde 27

vrijdag 12 maart 2021
zaterdag 13 maart 2021
zondag 14 maart 2021
maandag 15 maart 2021

Alavés – Cádiz
Barcelona – Huesca
Celta de Vigo – Athletic de Bilbao
Eibar – Villarreal
Getafe – Atlético Madrid
Granada – Real Sociedad
Levante – Valencia
Osasuna – Real Valladolid
Real Madrid – Elche
Sevilla – Real Betis Sevilla

Speelronde 28

vrijdag 19 maart 2021
zaterdag 20 maart 2021
zondag 21 maart 2021
maandag 22 maart 2021

Athletic de Bilbao – Eibar
Atlético Madrid – Alavés
Real Betis Sevilla – Levante
Celta de Vigo – Real Madrid
Getafe – Elche
Huesca – Osasuna
Real Sociedad – Barcelona
Valencia – Granada
Real Valladolid – Sevilla
Villarreal – Cádiz

Speelronde 29

vrijdag 2 april 2021
zaterdag 3 april 2021
zondag 4 april 2021
maandag 5 april 2021

Alavés – Celta de Vigo
Barcelona – Real Valladolid
Cádiz – Valencia
Granada – Villarreal
Levante – Huesca
Osasuna – Getafe
Real Madrid – Eibar
Real Sociedad – Athletic de Bilbao
Sevilla – Atlético Madrid
Elche – Real Betis Sevilla

Speelronde 30

vrijdag 9 april 2021
zaterdag 10 april 2021
zondag 11 april 2021
maandag 12 april 2021

Athletic de Bilbao – Alavés
Real Betis Sevilla – Atlético Madrid
Celta de Vigo – Sevilla
Eibar – Levante
Getafe – Cádiz
Huesca – Elche
Real Madrid – Barcelona
Valencia – Real Sociedad
Real Valladolid – Granada
Villarreal – Osasuna

Speelronde 31

dinsdag 20 april 2021
woensdag 21 april 2021
donderdag 22 april 2021

Alavés – Villarreal
Atlético Madrid – Huesca
Barcelona – Getafe
Real Betis Sevilla – Athletic de Bilbao
Cádiz – Real Madrid
Granada – Eibar
Levante – Sevilla
Osasuna – Valencia
Real Sociedad – Celta de Vigo
Elche – Real Valladolid

Speelronde 32

vrijdag 23 april 2021
zaterdag 24 april 2021
zondag 25 april 2021
maandag 26 april 2021

Athletic de Bilbao – Atlético Madrid
Celta de Vigo – Osasuna
Eibar – Real Sociedad
Huesca – Getafe
Real Madrid – Real Betis Sevilla
Sevilla – Granada
Valencia – Alavés
Real Valladolid – Cádiz
Villarreal – Barcelona
Elche – Levante

Speelronde 33

dinsdag 27 april 2021
woensdag 28 april 2021
donderdag 29 april 2021

Alavés – Huesca
Athletic de Bilbao – Real Valladolid
Atlético Madrid – Eibar
Barcelona – Granada
Real Betis Sevilla – Valencia
Getafe – Real Madrid
Cádiz – Celta de Vigo
Levante – Villarreal
Osasuna – Elche
Real Sociedad – Sevilla

Speelronde 34

vrijdag 30 april 2021
zaterdag 1 mei 2021
zondag 2 mei 2021
maandag 3 mei 2021

Celta de Vigo – Levante
Eibar – Alavés
Granada – Cádiz
Huesca – Real Sociedad
Real Madrid – Osasuna
Sevilla – Athletic de Bilbao
Valencia – Barcelona
Real Valladolid – Real Betis Sevilla
Villarreal – Getafe
Elche – Atlético Madrid

Speelronde 35

vrijdag 7 mei 2021
zaterdag 8 mei 2021
zondag 9 mei 2021
maandag 10 mei 2021

Alavés – Levante
Athletic de Bilbao – Osasuna
Barcelona – Atlético Madrid
Real Betis Sevilla – Granada
Getafe – Eibar
Cádiz – Huesca
Real Madrid – Sevilla
Real Sociedad – Elche
Valencia – Real Valladolid
Villarreal – Celta de Vigo

Speelronde 36

dinsdag 11 mei 2021
woensdag 12 mei 2021
donderdag 13 mei 2021

Atlético Madrid – Real Sociedad
Celta de Vigo – Getafe
Eibar – Real Betis Sevilla
Granada – Real Madrid
Huesca – Athletic de Bilbao
Levante – Barcelona
Osasuna – Cádiz
Sevilla – Valencia
Real Valladolid – Villarreal
Elche – Alavés

Speelronde 37

vrijdag 14 mei 2021
zaterdag 15 mei 2021
zondag 16 mei 2021
maandag 17 mei 2021

Alavés – Granada
Athletic de Bilbao – Real Madrid
Atlético Madrid – Osasuna
Barcelona – Celta de Vigo
Real Betis Sevilla – Huesca
Getafe – Levante
Cádiz – Elche
Real Sociedad – Real Valladolid
Valencia – Eibar
Villarreal – Sevilla

Speelronde 38

vrijdag 21 mei 2021
zaterdag 22 mei 2021
zondag 23 mei 2021
maandag 24 mei 2021
Celta de Vigo – Real Betis Sevilla
Eibar – Barcelona
Granada – Getafe
Huesca – Valencia
Levante – Cádiz
Osasuna – Real Sociedad
Real Madrid – Villarreal
Sevilla – Alavés
Real Valladolid – Atlético Madrid
Elche – Athletic de Bilbao

Play-offs promotie / degradatie

Nog geen programma bekend