Süper Lig

Elke wedstrijd in de Turkse Süper Lig is met recht een hele belevenis! Met name de derby’s van Istanbul zijn confrontaties die geen moment rust kennen… Bezoek deze Turkse metropool en kies voor je favoriete club: Besiktas, Galatasaray, Fenerbahce of een van de kleinere clubs Basaksehir of Kasimpasa. Maar ook in de vakantieoorden wordt er gespeeld: combineer een wedstrijd van bijvoorbeeld Alanyaspor met een paar dagen zon in Alanya. VanBastisch helpt u graag verder!

Clubs actief in de Süper Lig in het seizoen 2020-2021

Wedstrijden in de Süper Lig worden pas een aantal weken van te voren definitief vastgesteld; raadpleeg het speelrondenoverzicht hier beneden of de site van Soccerway  om het actuele wedstrijdschema per speelronde of per datum te zien en boek daarna je voetbalstedentrip via de subpagina van de desbetreffende club! Weet je al welke wedstrijd je wilt bezoeken (tip: vertrek op vrijdagochtend of -middag naar je bestemming en kom pas op maandag terug)? Vraag dan meteen een offerte aan:

Programma

Süper Lig

seizoen 2020-2021

Speelronde 1

vrijdag 11 september 2020
zaterdag 12 september 2020
zondag 13 september 2020
maandag 14 september 2020

Ankaragücü – BB Erzurumspor
Sivasspor – Alanyaspor
Kayserispor – Kasımpaşa
Rizespor – Fenerbahçe
Hatayspor – İstanbul Başakşehir
Galatasaray – Gaziantep BB
Fatih Karagümrük – Yeni Malatyaspor
Göztepe – Denizlispor
Trabzonspor – Beşiktaş
Antalyaspor – Gençlerbirligi

Speelronde 2

vrijdag 18 september 2020
zaterdag 19 september 2020
zondag 20 september 2020
maandag 21 september 2020

Ankaragücü – BB Erzurumspor
Sivasspor – Alanyaspor
Kayserispor – Kasımpaşa
Rizespor – Fenerbahçe
Hatayspor – İstanbul Başakşehir
Galatasaray – Gaziantep BB
Fatih Karagümrük – Yeni Malatyaspor
Göztepe – Denizlispor
Trabzonspor – Beşiktaş
Antalyaspor – Gençlerbirligi

Speelronde 3

vrijdag 25 september 2020
zaterdag 26 september 2020
zondag 27 september 2020
maandag 28 september 2020

Kayserispor – BB Erzurumspor
Sivasspor – Ankaragücü
Rizespor – Alanyaspor
Hatayspor – Kasımpaşa
Galatasaray – Fenerbahçe
Fatih Karagümrük – İstanbul Başakşehir
Göztepe – Gaziantep BB
Trabzonspor – Yeni Malatyaspor
Antalyaspor – Denizlispor
Konyaspor – Beşiktaş

Speelronde 4

vrijdag 2 oktober 2020
zaterdag 3 oktober 2020
zondag 4 oktober 2020
maandag 5 oktober 2020

BB Erzurumspor – Rizespor
Ankaragücü – Kayserispor
Alanyaspor – Hatayspor
Kasımpaşa – Galatasaray
Fenerbahçe – Fatih Karagümrük
İstanbul Başakşehir – Göztepe
Gaziantep BB – Trabzonspor
Yeni Malatyaspor – Antalyaspor
Denizlispor – Konyaspor
Beşiktaş – Gençlerbirligi

Speelronde 5

vrijdag 16 oktober 2020
zaterdag 17 oktober 2020
zondag 18 oktober 2020
maandag 19 oktober 2020

Hatayspor – BB Erzurumspor
Rizespor – Ankaragücü
Kayserispor – Sivasspor
Galatasaray – Alanyaspor
Fatih Karagümrük – Kasımpaşa
Göztepe – Fenerbahçe
Trabzonspor – İstanbul Başakşehir
Antalyaspor – Gaziantep BB
Konyaspor – Yeni Malatyaspor
Gençlerbirligi – Denizlispor

Speelronde 6

vrijdag 23 oktober 2020
zaterdag 24 oktober 2020
zondag 25 oktober 2020
maandag 26 oktober 2020

BB Erzurumspor – Galatasaray
Ankaragücü – Hatayspor
Sivasspor – Rizespor
Alanyaspor – Fatih Karagümrük
Kasımpaşa – Göztepe
Fenerbahçe – Trabzonspor
İstanbul Başakşehir – Antalyaspor
Gaziantep BB – Konyaspor
Yeni Malatyaspor – Gençlerbirligi
Denizlispor – Beşiktaş

Speelronde 7

vrijdag 30 oktober 2020
zaterdag 31 oktober 2020
zondag 1 november 2020
maandag 2 november 2020

Fatih Karagümrük – BB Erzurumspor
Galatasaray – Ankaragücü
Hatayspor – Sivasspor
Rizespor – Kayserispor
Göztepe – Alanyaspor
Trabzonspor – Kasımpaşa
Antalyaspor – Fenerbahçe
Konyaspor – İstanbul Başakşehir
Gençlerbirligi – Gaziantep BB
Beşiktaş – Yeni Malatyaspor

Speelronde 8

vrijdag 6 november 2020
zaterdag 7 november 2020
zondag 8 november 2020
maandag 9 november 2020

BB Erzurumspor – Göztepe
Ankaragücü – Fatih Karagümrük
Sivasspor – Galatasaray
Kayserispor – Hatayspor
Alanyaspor – Trabzonspor
Kasımpaşa – Antalyaspor
Fenerbahçe – Konyaspor
İstanbul Başakşehir – Gençlerbirligi
Gaziantep BB – Beşiktaş
Yeni Malatyaspor – Denizlispor

Speelronde 9

vrijdag 20 november 2020
zaterdag 21 november 2020
zondag 22 november 2020
maandag 23 november 2020

Trabzonspor – BB Erzurumspor
Göztepe – Ankaragücü
Fatih Karagümrük – Sivasspor
Galatasaray – Kayserispor
Hatayspor – Rizespor
Antalyaspor – Alanyaspor
Konyaspor – Kasımpaşa
Gençlerbirligi – Fenerbahçe
Beşiktaş – İstanbul Başakşehir
Denizlispor – Gaziantep BB

  

Speelronde 10

vrijdag 27 november 2020
zaterdag 28 november 2020
zondag 29 november 2020
maandag 30 november 2020

BB Erzurumspor – Antalyaspor
Ankaragücü – Trabzonspor
Sivasspor – Göztepe
Kayserispor – Fatih Karagümrük
Rizespor – Galatasaray
Alanyaspor – Konyaspor
Kasımpaşa – Gençlerbirligi
Fenerbahçe – Beşiktaş
İstanbul Başakşehir – Denizlispor
Gaziantep BB – Yeni Malatyaspor

Speelronde 11

vrijdag 4 december 2020
zaterdag 5 december 2020
zondag 6 december 2020
maandag 7 december 2020

Konyaspor – BB Erzurumspor
Antalyaspor – Ankaragücü
Trabzonspor – Sivasspor
Göztepe – Kayserispor
Fatih Karagümrük – Rizespor
Galatasaray – Hatayspor
Gençlerbirligi – Alanyaspor
Beşiktaş – Kasımpaşa
Denizlispor – Fenerbahçe
Yeni Malatyaspor – İstanbul Başakşehir

Speelronde 12

vrijdag 11 december 2020
zaterdag 12 december 2020
zondag 13 december 2020
maandag 14 december 2020

BB Erzurumspor – Gençlerbirligi
Ankaragücü – Konyaspor
Sivasspor – Antalyaspor
Kayserispor – Trabzonspor
Rizespor – Göztepe
Hatayspor – Fatih Karagümrük
Alanyaspor – Beşiktaş
Kasımpaşa – Denizlispor
Fenerbahçe – Yeni Malatyaspor
İstanbul Başakşehir – Gaziantep BB

Speelronde 13

vrijdag 18 december 2020
zaterdag 19 december 2020
zondag 20 december 2020
maandag 21 december 2020

Beşiktaş – BB Erzurumspor
Gençlerbirligi – Ankaragücü
Konyaspor – Sivasspor
Antalyaspor – Kayserispor
Trabzonspor – Rizespor
Göztepe – Hatayspor
Fatih Karagümrük – Galatasaray
Denizlispor – Alanyaspor
Yeni Malatyaspor – Kasımpaşa
Gaziantep BB – Fenerbahçe

Speelronde 14

dinsdag 22 december 2020
woensdag 23 december 2020
donderdag 24 december 2020

BB Erzurumspor – Denizlispor
Ankaragücü – Beşiktaş
Sivasspor – Gençlerbirligi
Kayserispor – Konyaspor
Rizespor – Antalyaspor
Hatayspor – Trabzonspor
Galatasaray – Göztepe
Alanyaspor – Yeni Malatyaspor
Kasımpaşa – Gaziantep BB
Fenerbahçe – İstanbul Başakşehir

Speelronde 15

vrijdag 25 december 2020
zaterdag 26 december 2020
zondag 27 december 2020
maandag 28 december 2020

Yeni Malatyaspor – BB Erzurumspor
Denizlispor – Ankaragücü
Beşiktaş – Sivasspor
Gençlerbirligi – Kayserispor
Konyaspor – Rizespor
Antalyaspor – Hatayspor
Trabzonspor – Galatasaray
Göztepe – Fatih Karagümrük
Gaziantep BB – Alanyaspor
İstanbul Başakşehir – Kasımpaşa

Speelronde 16

vrijdag 1 januari 2021
zaterdag 2 januari 2021
zondag 3 januari 2021
maandag 4 januari 2021

BB Erzurumspor – Gaziantep BB
Ankaragücü – Yeni Malatyaspor
Sivasspor – Denizlispor
Kayserispor – Beşiktaş
Rizespor – Gençlerbirligi
Hatayspor – Konyaspor
Galatasaray – Antalyaspor
Fatih Karagümrük – Trabzonspor
Alanyaspor – İstanbul Başakşehir
Kasımpaşa – Fenerbahçe

Speelronde 17

dinsdag 5 januari 2021
woensdag 6 januari 2021
donderdag 7 januari 2021

İstanbul Başakşehir – BB Erzurumspor
Gaziantep BB – Ankaragücü
Yeni Malatyaspor – Sivasspor
Denizlispor – Kayserispor
Beşiktaş – Rizespor
Gençlerbirligi – Hatayspor
Konyaspor – Galatasaray
Antalyaspor – Fatih Karagümrük
Trabzonspor – Göztepe
Fenerbahçe – Alanyaspor

Speelronde 18

vrijdag 8 januari 2021
zaterdag 9 januari 2021
zondag 10 januari 2021
maandag 11 januari 2021

BB Erzurumspor – Fenerbahçe
Ankaragücü – İstanbul Başakşehir
Sivasspor – Gaziantep BB
Kayserispor – Yeni Malatyaspor
Rizespor – Denizlispor
Hatayspor – Beşiktaş
Galatasaray – Gençlerbirligi
Fatih Karagümrük – Konyaspor
Göztepe – Antalyaspor
Alanyaspor – Kasımpaşa

Speelronde 19

vrijdag 15 januari 2021
zaterdag 16 januari 2021
zondag 17 januari 2021
maandag 18 januari 2021

Kasımpaşa – BB Erzurumspor
Fenerbahçe – Ankaragücü
İstanbul Başakşehir – Sivasspor
Gaziantep BB – Kayserispor
Yeni Malatyaspor – Rizespor
Denizlispor – Hatayspor
Beşiktaş – Galatasaray
Gençlerbirligi – Fatih Karagümrük
Konyaspor – Göztepe
Antalyaspor – Trabzonspor

Speelronde 20

dinsdag 19 januari 2021
woensdag 20 januari 2021
donderdag 21 januari 2021

BB Erzurumspor – Alanyaspor
Ankaragücü – Kasımpaşa
Sivasspor – Fenerbahçe
Kayserispor – İstanbul Başakşehir
izespor – Gaziantep BB
Hatayspor – Yeni Malatyaspor
Galatasaray – Denizlispor
Fatih Karagümrük – Beşiktaş
Göztepe – Gençlerbirligi
Trabzonspor – Konyaspor

Speelronde 21

vrijdag 22 januari 2021
zaterdag 23 januari 2021
zondag 24 januari 2021
maandag 25 januari 2021

Alanyaspor – Ankaragücü
Kasımpaşa – Sivasspor
Fenerbahçe – Kayserispor
İstanbul Başakşehir – Rizespor
Gaziantep BB – Hatayspor
Yeni Malatyaspor – Galatasaray
Denizlispor – Fatih Karagümrük
Beşiktaş – Göztepe
Gençlerbirligi – Trabzonspor
Konyaspor – Antalyaspor

Speelronde 22

vrijdag 29 januari 2021
zaterdag 30 januari 2021
zondag 31 januari 2021
maandag 1 februari 2021

BB Erzurumspor – Ankaragücü
Alanyaspor – Sivasspor
Kasımpaşa – Kayserispor
Fenerbahçe – Rizespor
İstanbul Başakşehir – Hatayspor
Gaziantep BB – Galatasaray
Yeni Malatyaspor – Fatih Karagümrük
Denizlispor – Göztepe
Beşiktaş – Trabzonspor
Gençlerbirligi – Antalyaspor

Speelronde 23

dinsdag 2 februari 2021
woensdag 3 februari 2021
donderdag 4 februari 2021

Sivasspor – BB Erzurumspor
Konyaspor – Gençlerbirligi
Antalyaspor – Beşiktaş
Trabzonspor – Denizlispor
Göztepe – Yeni Malatyaspor
Fatih Karagümrük – Gaziantep BB
Galatasaray – İstanbul Başakşehir
Hatayspor – Fenerbahçe
Rizespor – Kasımpaşa
Kayserispor – Alanyaspor

Speelronde 24

vrijdag 5 februari 2021
zaterdag 6 februari 2021
zondag 7 februari 2021
maandag 8 februari 2021

BB Erzurumspor – Kayserispor
Ankaragücü – Sivasspor
Alanyaspor – Rizespor
Kasımpaşa – Hatayspor
Fenerbahçe – Galatasaray
İstanbul Başakşehir – Fatih Karagümrük
Gaziantep BB – Göztepe
Yeni Malatyaspor – Trabzonspor
Denizlispor – Antalyaspor
Beşiktaş – Konyaspor

Speelronde 25

vrijdag 12 februari 2021
zaterdag 13 februari 2021
zondag 14 februari 2021
maandag 15 februari 2021

Rizespor – BB Erzurumspor
Kayserispor – Ankaragücü
Hatayspor – Alanyaspor
Galatasaray – Kasımpaşa
Fatih Karagümrük – Fenerbahçe
Göztepe – İstanbul Başakşehir
Trabzonspor – Gaziantep BB
Antalyaspor – Yeni Malatyaspor
Konyaspor – Denizlispor
Gençlerbirligi – Beşiktaş

Speelronde 26

vrijdag 19 februari 2021
zaterdag 20 februari 2021
zondag 21 februari 2021
maandag 22 februari 2021

BB Erzurumspor – Hatayspor
Ankaragücü – Rizespor
Sivasspor – Kayserispor
Alanyaspor – Galatasaray
Kasımpaşa – Fatih Karagümrük
Fenerbahçe – Göztepe
İstanbul Başakşehir – Trabzonspor
Gaziantep BB – Antalyaspor
Yeni Malatyaspor – Konyaspor
Denizlispor – Gençlerbirligi

Speelronde 27

vrijdag 26 februari 2021
zaterdag 27 februari 2021
zondag 28 februari 2021
maandag 1 maart 2021

Galatasaray – BB Erzurumspor
Hatayspor – Ankaragücü
Rizespor – Sivasspor
Fatih Karagümrük – Alanyaspor
Göztepe – Kasımpaşa
Trabzonspor – Fenerbahçe
Antalyaspor – İstanbul Başakşehir
Konyaspor – Gaziantep BB
Gençlerbirligi – Yeni Malatyaspor
Beşiktaş – Denizlispor

Speelronde 28

dinsdag 2 maart 2021
woensdag 3 maart 2021
donderdag 4 maart 2021

BB Erzurumspor – Fatih Karagümrük
Ankaragücü – Galatasaray
Sivasspor – Hatayspor
Kayserispor – Rizespor
Alanyaspor – Göztepe
Kasımpaşa – Trabzonspor
Fenerbahçe – Antalyaspor
İstanbul Başakşehir – Konyaspor
Gaziantep BB – Gençlerbirligi
Yeni Malatyaspor – Beşiktaş

Speelronde 29

vrijdag 5 maart 2021
zaterdag 6 maart 2021
zondag 7 maart 2021
maandag 8 maart 2021

Göztepe – BB Erzurumspor
Fatih Karagümrük – Ankaragücü
Galatasaray – Sivasspor
Hatayspor – Kayserispor
Trabzonspor – Alanyaspor
Antalyaspor – Kasımpaşa
Konyaspor – Fenerbahçe
Gençlerbirligi – İstanbul Başakşehir
Beşiktaş – Gaziantep BB
Denizlispor – Yeni Malatyaspor

Speelronde 30

vrijdag 12 maart 2021
zaterdag 13 maart 2021
zondag 14 maart 2021
maandag 15 maart 2021

BB Erzurumspor – Trabzonspor
Ankaragücü – Göztepe
Sivasspor – Fatih Karagümrük
Kayserispor – Galatasaray
Rizespor – Hatayspor
Alanyaspor – Antalyaspor
Kasımpaşa – Konyaspor
Fenerbahçe – Gençlerbirligi
İstanbul Başakşehir – Beşiktaş
Gaziantep BB – Denizlispor

Speelronde 31

vrijdag 19 maart 2021
zaterdag 20 maart 2021
zondag 21 maart 2021
maandag 22 maart 2021

Antalyaspor – BB Erzurumspor
Trabzonspor – Ankaragücü
Göztepe – Sivasspor
Fatih Karagümrük – Kayserispor
Galatasaray – Rizespor
Konyaspor – Alanyaspor
Gençlerbirligi – Kasımpaşa
Beşiktaş – Fenerbahçe
Denizlispor – İstanbul Başakşehir
Yeni Malatyaspor – Gaziantep BB

Speelronde 32

vrijdag 2 april 2021
zaterdag 3 april 2021
zondag 4 april 2021
maandag 5 april 2021

BB Erzurumspor – Konyaspor
Ankaragücü – Antalyaspor
Sivasspor – Trabzonspor
Kayserispor – Göztepe
izespor – Fatih Karagümrük
Hatayspor – Galatasaray
Alanyaspor – Gençlerbirligi
Kasımpaşa – Beşiktaş
Fenerbahçe – Denizlispor
İstanbul Başakşehir – Yeni Malatyaspor

Speelronde 33

dinsdag 6 april 2021
woensdag 7 april 2021
donderdag 8 april 2021

Gençlerbirligi – BB Erzurumspor
Konyaspor – Ankaragücü
Antalyaspor – Sivasspor
Trabzonspor – Kayserispor
Göztepe – Rizespor
Fatih Karagümrük – Hatayspor
Beşiktaş – Alanyaspor
Denizlispor – Kasımpaşa
Yeni Malatyaspor – Fenerbahçe
Gaziantep BB – İstanbul Başakşehir

Speelronde 34

vrijdag 9 april 2021
zaterdag 10 april 2021
zondag 11 april 2021
maandag 12 april 2021

BB Erzurumspor – Beşiktaş
Ankaragücü – Gençlerbirligi
Sivasspor – Konyaspor
Kayserispor – Antalyaspor
Rizespor – Trabzonspor
Hatayspor – Göztepe
Galatasaray – Fatih Karagümrük
Alanyaspor – Denizlispor
Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor
Fenerbahçe – Gaziantep BB

Speelronde 35

vrijdag 16 april 2021
zaterdag 17 april 2021
zondag 18 april 2021
maandag 19 april 2021

Denizlispor – BB Erzurumspor
Beşiktaş – Ankaragücü
Gençlerbirligi – Sivasspor
Konyaspor – Kayserispor
Antalyaspor – Rizespor
Trabzonspor – Hatayspor
Göztepe – Galatasaray
Yeni Malatyaspor – Alanyaspor
Gaziantep BB – Kasımpaşa
İstanbul Başakşehir – Fenerbahçe

Speelronde 36

dinsdag 20 april 2021
woensdag 21 april 2021
donderdag 22 april 2021

BB Erzurumspor – Yeni Malatyaspor
Ankaragücü – Denizlispor
Sivasspor – Beşiktaş
Kayserispor – Gençlerbirligi
Rizespor – Konyaspor
Hatayspor – Antalyaspor
Galatasaray – Trabzonspor
Fatih Karagümrük – Göztepe
Alanyaspor – Gaziantep BB
Kasımpaşa – İstanbul Başakşehir

Speelronde 37

vrijdag 23 april 2021
zaterdag 24 april 2021
zondag 25 april 2021
maandag 26 april 2021

Gaziantep BB – BB Erzurumspor
Yeni Malatyaspor – Ankaragücü
Denizlispor – Sivasspor
Beşiktaş – Kayserispor
Gençlerbirligi – Rizespor
Konyaspor – Hatayspor
Antalyaspor – Galatasaray
Trabzonspor – Fatih Karagümrük
İstanbul Başakşehir – Alanyaspor
Fenerbahçe – Kasımpaşa

Speelronde 38

dinsdag 27 april 2021
woensdag 28 april 2021
donderdag 29 april 2021

BB Erzurumspor – İstanbul Başakşehir
Ankaragücü – Gaziantep BB
Sivasspor – Yeni Malatyaspor
Kayserispor – Denizlispor
Rizespor – Beşiktaş
Hatayspor – Gençlerbirligi
Galatasaray – Konyaspor
Fatih Karagümrük – Antalyaspor
Göztepe – Trabzonspor
Alanyaspor – Fenerbahçe

Speelronde 39

vrijdag 30 april 2021
zaterdag 1 mei 2021
zondag 2 mei 2021
maandag 3 mei 2021

Fenerbahçe – BB Erzurumspor
İstanbul Başakşehir – Ankaragücü
Gaziantep BB – Sivasspor
Yeni Malatyaspor – Kayserispor
Denizlispor – Rizespor
Beşiktaş – Hatayspor
Gençlerbirligi – Galatasaray
Konyaspor – Fatih Karagümrük
Antalyaspor – Göztepe
Kasımpaşa – Alanyaspor

Speelronde 40

vrijdag 7 mei 2021
zaterdag 8 mei 2021
zondag 9 mei 2021
maandag 10 mei 2021

BB Erzurumspor – Kasımpaşa
Ankaragücü – Fenerbahçe
Sivasspor – İstanbul Başakşehir
Kayserispor – Gaziantep BB
Rizespor – Yeni Malatyaspor
Hatayspor – Denizlispor
Galatasaray – Beşiktaş
Fatih Karagümrük – Gençlerbirligi
Göztepe – Konyaspor
Trabzonspor – Antalyaspor

Speelronde 41

dinsdag 11 mei 2021
woensdag 12 mei 2021
donderdag 13 mei 2021

Alanyaspor – BB Erzurumspor
Kasımpaşa – Ankaragücü
Fenerbahçe – Sivasspor
İstanbul Başakşehir – Kayserispor
Gaziantep BB – Rizespor
Yeni Malatyaspor – Hatayspor
Denizlispor – Galatasaray
Beşiktaş – Fatih Karagümrük
Gençlerbirligi – Göztepe
Konyaspor – Trabzonspor

Speelronde 42

vrijdag 14 mei 2021
zaterdag 15 mei 2021
zondag 16 mei 2021
maandag 17 mei 2021

Ankaragücü – Alanyaspor
Sivasspor – Kasımpaşa
Kayserispor – Fenerbahçe
Rizespor – İstanbul Başakşehir
Hatayspor – Gaziantep BB
Galatasaray – Yeni Malatyaspor
Fatih Karagümrük – Denizlispor
Göztepe – Beşiktaş
Trabzonspor – Gençlerbirligi
Antalyaspor – Konyaspor

Play-offs promotie / degradatie

Nog geen programma bekend

Play-offs 1. Lig

Nog geen programma bekend

Play-offs 2. Lig

Nog geen programma bekend